Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha valaki turkálóban...

Ciki, ha valaki turkálóban vásárol? Már többször is benéztem egybe, és tök jó ruhák vannak és van amin még rajta volt a címke.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem ciki, nekem sok ruhám onnan van.

(amúgy kiskoromban én is szégyelltem a dolgot amikor anyukámmal oda kellett mennem vásárolni. emlékszem mindig azt lestem hogy nehogy meglásson valaki ismerős :D)

2011. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!én ma voltam Bp-en egy turkálóba

Nagyon sok jó cucc volt, jó minőségűek.Tegnap volt árucsere, részben ezért is.Vettem 4 rövid ujjú pólót, 3 szivacsos melltartót, és egy topánkát, meg egy elöl nyitott telitalpú cipőt kis sarokkal.

3775 forintot fizettem.szerintem nagyon megéri ott vásárolni:)

2011. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor volt úgy, hogy vagy 6 felsőt vettem 1600 körül.

Én nyáron szoktam főleg turiba járni, mert nyáron sokkal jobb cuccok vannak legalábbis oda ahova én megyek. :)

Nyilván máshol nem így van.

És vannak olyan cuccaim amik nagyon egyediek, és azokat is turiból szedtem össze. És sokan megdícsérték, hogy milyen jó cuccom van és kérdezték hol vettem...Mondom turiban.:D De nem néztek le érte. Szerintem egyáltalán nem ciki, nagyon sok egyedi darab szokott lenni közöttük :).

Nyugodtan menj el, ne zavarjon más véleménye.

2011. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Nem ciki!

Én pl nem járok.:)De legjobb haverom is onnan veszi a ruháit és nem nézem le nem cikizem miatta!A turkálóban is nagyon sok ruha új címkés és jobb minőségű mint egy kínai boltban!Ha valaki azzal cikiz hogy vásárolsz az egy paraszt!:)

F/17

2011. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz, van egy csomó cuccom ami onnan van. és mind márkás, és sokan kérdezik honnan van, múltkor pl vettem egy felsőt amiről akkor téptem le a cédulát azt hiszem 3 font volt :D
2011. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miért lenne gáz?:) Nem kell másokkal foglalkozni!:)

Különeben kilehet fogni ott jókat, pár bnőmnek is vannak olyan ruhái? Mondom honnan? Erre turi..és csak lesek, hogy de jóó!:)

Nekem csak azért nem jó, mert kb 179 cm vagyok..és ha nagy nehezen találok valamit tuti kicsi lesz!:(


20/L

2011. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is cikinek éreztem, és azon paráztam hogy úristen meglát valaki ismerős, hogy itt vagyok... De lassan lehet én is benézek egybe, mert úgy hallom hogy jó cuccok vannak ott. :)


15/L

2011. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem én is el fogok menni egybe, mert eddig cikinek találtam, de olcsón be lehet szerezni ott eleg sok mindent, szoval megérné elmennem, habár eddig cikinek tartottam, de most valahogy megvaltozott a velemenyem :P
2011. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jah gyerekkent en is utaltam foleg h amikor nagyon kicsi voltam eleg jomodban nyomoltunk es megkaphattam barmit... De aztan penz huss...


Most mar nem szorulnek ra de olyan klassz cuccokat szerzek es nem csak ruhakat hanem cipoket is hogy nem birok leallni vele :) multkor 30000et koltottunk anyummal es hat ranezesre olyan 170-210E mondanek ra ha azt plazaban veszem meg Marks&Spencer kardiganok csodas magassarku cipellok aaah :)))


Jah es sztem am ma mar trendy ha vki second handben vasarol. Mert h nem jon veled szembe a ruha, ha szerencses vagy hozzajuthatsz olyan markas darabokhoz mint pl. eredeti - nem gagyi kinai masolat- Prada gatya (anyum) vagy Dolce&Gabbana (turis dolgozocsaj)

2011. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a turkalo nem ciki, a turkalo egy nagyon jo hely!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!