Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek így már túl magas...

Szerintetek így már túl magas lennék?

Figyelt kérdés

166 cm vagyok, ha felveszek egy 12 centis sarkú cipőt, akkor túl magas lennék már?

Ja, és szerintetek egy 15 éves lánynak oké már magassarkút hordani?

Köszi:D


2011. márc. 28. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
hát az oké lenne ha pl. egy 25 éves csaj akarna felvenni egy 12 cmes magassarkút. de egy 15 évesnek már sztem túl magas!! válassz kissebbet! csinosabb tudnál lenni abba az biztos
2011. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lennél túl magas, mert úgy vettem észre, hogy a sarok nem emel annyit, mint ahány centi. Én 5 centisben vagyok akkora, mint amekkora te lennél 12 centisben. És magasabbakat is szoktam hordani. Nem érzem benne túl magasnak magamat.
2011. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lennél túl magas, álommagasságod van (én is 166 cm akarok lenni :D), de 15 évesen nem tudom hova tudnád felvenni azt a cipőt.. Hétköznapokra egyébként olyan 8 cm-es sarkú cipőt szoktak általában hordani (már aki hord magassarkút).
2011. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 169-17O cm vagyok, és imádom a 12cm cipőimet, csak annyi a különbség, hogy én 2O évesen hordok ilyet. és sokszor én sm tudom hová felvenni, az egyetemen a csoport társaim nem is hordanak ilyet szerintem kinéznének engem.

kérdésedre a válasz: nem vagy túl magas szerintem.

de én tuti nem hordtam volna 15évesen ekkora cipőt, bár ízlések és pofonok.

ja meg tényleg kérdezd meg a szüleidet meg a barátaidat, hogy nem jársz e bénán a cipőben, mert azt tudni kell viselni, gusztustalan mikor a csaj nem tud járni a cipőben.

2OL

2011. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!