Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tinédzser korú srácok újabban...

Tinédzser korú srácok újabban miért szeretnek lányosan öltözködni ill. szoknyát miért vesznek fel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Aki szoknyát vesz fel, az valószínűleg transzvesztita, vagy viccelődik. De ez nem olyan általános, nem tudom, miért mondod :S
2011. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem általános de van olyan fiú aki felveszi a szoknyát, a mi sulinkban már láttam egyet. Mondjuk ő inkább lányos tipusú. :DD
2011. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És mért hordanak a tinédzser lányok kockás inget, deszkáscipőt és fullcap-et?...

Mert miért ne?

Hagy hordjon amit akar, szíve joga ha transz, ha drag queen... vagy szak mert jólesik neki.


Skót pasik :D

2011. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A szoknya jól áll bizonyos pasiknak is. Próbáld ki!
2011. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok! :)
2011. márc. 21. 22:56
 6/11 A kérdező kommentje:
De hát miért nőiesednek el a srácok?
2011. márc. 21. 22:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Régen a franciák és angolok a barokk korban miért hordtak magassarkút rizsporos parókát?

Ha ezt megválaszolod nekem örülni fogok.


Van akiben több a lányos hormon ezért szereti a változatos ruhákat, és hajviseletben is megmutatkozik.


Nem kell elítélni mert ennyierővel mindenkit elítélnek akinek hosszú copfos haja van férfi létére.

2011. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

HOgy miért nem férfiasak a mai fiatalok??

Azért mert a mai fiatal fiúknak nem kell katonaságba menniük , nem kellet harcolni a szovjetek ellen, nem élnek komunista diktatúrában ahol a belüket is kidolgozzák és többségének nem kell semmit dolgoznia hanem othonűl az édesapák nem nevelik a fiaikat semmi férfiasra és én úgy gondolom saját tapasztaltból hogy rengeteg válás van és a fiúk szerintem 80 % -ban az anyuknál kötnek ki ami már adja magát csak nők között éli azt a korát a fiú amikor kifejlődik az izlése... és csodálkozol és ha már itt vagyunk és megkérdezem hogy a lányok meg miért olyanok hogy nem adnak magukra ,nem ápolják magukat és fiúsan öltözködnek ??

2011. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát utolsó te nem vagy normális...

Persze, legyen megint háború, meg diktatúra, hogy férfiasak legyenek a fiúk. Ez a válásos dolog meg baromság, nem emiatt lesznek lányosak a fiúk, ez csak egy nagyon idióta tévhit. Sokkal rosszabb az, ha az apuka papucs, és a fiú mindennap azt nézi végig, hogy anyuka eltapossa apukát minden döntésénél.

Max. a katonasággal értenék egyet, de az alól a maga idejében is olyan sokan kibújtak, hogy semmi értelme nem lenne megint bevezetni.

2011. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam hogy vezessék be megint éés jobb lenne ha lennének háborúk nekem se lenne rá semmi szükségem és nem örűlnék hidd el de nekem ez a véleményem hogy ezért nem olyanok a mai fiatalabb férfiak mint a régiek mert teljessen máás világban nőnek fel és ezzel együtt változnak az emberek is .
2011. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!