Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem lehet egy punk csaj...

Miért nem lehet egy punk csaj szexi úgy, hogy közben hiteles punk maradjon?

Figyelt kérdés

Valahogy manapság kihaltak az igazán dögös punkok, mindegyik lány fiúnak öltözik. Persze nem plázapics ának kéne lenniűk, de hol vannak a vad sminkek, a kihívó minik, a neccharisnyák, a szegecses mellényből kirvillanó cicik (pl. Brody Dalle)?


Aki ért is valamicskét a dologoz, annak mi a véleménye?



2011. márc. 4. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Elmúlt. Egyszer minden elmúlik.
2011. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Oi!

Szerintem, igenis lehet egy punk csajszi dogos.(Én is az vagyok, és nem akarok tul egonak tunni, de szerintem nem nezek ki fiunak.) A punk lányoknál amennyire észre vettem, megmaradtak a feltuno sminkek, meg a villantos ruhák, csak a legtobben sajna gagyi kivitelben csinálják. Nem azt mondom, hogy a vad dolgok nem jok, vagy hogy mindenkinek Avril féle mumájer divatpunk modon kéne kinéznie, legyen punkos (szakadt, szegecses, rikito sminkes, stb.),csak ne elonytelen modon. Lehet ugy is lázadni, hogy kozben szép az ember, pláne ha lány. Egyébként amit mondtal hogy fiunak kinézo lányok, azok inkább a rockercsajok szerintem. Na mindegy a lényeg, lehet csinos egy punk lány is csak akarnia kell, és két részegség kozott picit gyakorolni a sminkelést. Punkcsaj

2011. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én valahogy a D.I.Y. ruhákat is hiányolom, illetve amit látok az nagyon gázul van megcsinálva. Ha egy kicsit átszabnák a zenekaros pólót, sokkal jobb lenne az öszkép. Alig látni kézzel festett kabátokat, max bolti felvarrókat... Milyen punk már az aki ennyire sem kreatív?

pl:

[link]

[link]


Meg olyan sokat dobna rajtuk ha valami nőiesebb hajszínt választanának a tipikus piros-vörös helyett. Mondjuk pinket vagy lilát, türkizt, kéket, zöldet...

Meg igen a smink. Én nem annyira a szép jelzőt hasnálnám, inkább a dögöset meg a kihívót. Ezek pl. tök vad sminkek, oké, nem hétköznapra, de egy nagyobb koncertre simán.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Meg egyáltalán, alig látni csajt rendes taréjjal vagy bármilyen érdekes hajjal. A legtöbbnek eléggé unalmas vállig érő formátlan haja van valami fakó színben.

2011. márc. 5. 00:09
 4/7 anonim ***** válasza:

én is cak az előttem szólókhoz csatlakoznék.Nem a stíluson múlik hogy nőies-e , szexi-e valaki.

egyszerűen meg kell találnod ami neked jó, és amibe jól érzed magad:) nekem eddig tépett hajam volt, (eddig... olyan 1 éve) már növesztem, már váll alá ér, most kék, és pink színű:) néztek is egyet, mikor mentünk tablófényképezésre:O:D de a csaj mondta h jól megy a háttérhez:D:D

szerintem bármien ruhát hordhat valaki, akár miniszoknya, cukcsi felső, ha görnyedt háttal ül, ocsmány tud lenni...szóval erre én is próbálok figyelni :)Szép járás is fontos (igenis bakancsiba is lehet szépen járni:D)

ja és nehogy már a punk csajok ne legyenek nőiesek, itt utalok az erős sminkre, nameg szeretjük az állatmintát is:)

én baromi sok ruhát festettem, és varrtam magamnak már, és alig várom hogy megint nekiállhassak, azt hiszem ennél jobb dolog nincs, legalábbis én baromira élvezem ;)

ha meg kifogyok az ötletekből a google igazán jó dolog, igenis lehet kapni ötleteket a netről is:)

2012. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hiteles punk, vagyis igénytelen, részeg sz@r? Az nem szexi. Ezért.
2012. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy a punknak inni kell? Voltál már HC buliban? Az sok keménykedős SXE brádör már azért pofánver ha sör van nálad... :P
2012. máj. 14. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
A szkinyó brádá' meg lenyeli keresztebe azt a hc-s brádá't, aki ezt megpróbálja, és így tovább... Majd felnőtök!
2012. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!