Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MIért hiszi azt minden csaj,...

MIért hiszi azt minden csaj, hogy az alábbi testelkat a jó, a szexi?

Figyelt kérdés

Egyes csajok már kórosan ilyen testalkatot szeretnének, hánytatják magukat, koplalnak, csakhogy ez a tipikus modell gebe alakja legyen.Holott nem minden eférfinak tetszik az iylen testalkat, engem pl egyenesen taszít, én (és még szerintem sok más férfi) a "eltebb" testalkatot szereti.

PL:


[link]


[link]


2010. dec. 23. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

azér valljuk be, azok a férfiak vannak többségben akik nem a telt nőket szeretik. azt beismerem, h a gebékre elég kevesen buknak. az a baj h a lányok nem látják, h nem gebének kell lenniük, hanem normálisnak, átlagosnak.

még vmi. amit belinkeltél első képnek, az nem gebe, teljesen átlagos, normális testű nő. ezen a képen

2010. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
b*zd nem mindenki szabályozhatja a testalkatját. nem kell leszólni a vékony nőket. 170 centivagyok és 51 kiló. na és? nem tehetek róla. örököltem. hízni nemtudok.bármennyit ehetek. őszintén szerintem az undorító amikor iylen 100 kilós nőkön 2réteg narancsbőr van. ez egyénenként változik hogy kinek milyen alak tetszik illetve milyen alakja van.
2010. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%

Aki még nem volt teltebb nővel az nem tudja milyen vele;) a vékony nők csak szem izgatásban jók, mert csinosak. Aki volt már teltebb nővvel annak a vékony nő csak hétköznapi munkaXD mi lenne, ha csinos nő mindenbe jó lenne? hát beképzeltségXD teltebb nők nem külsőben, de másban sokkal jobbak:)

Ne szóljuk le a vékony nőket, de a 100 kilós undorító...neked lehet a ducikat igaz? Nem tudod mi a jó benne:) de mentségedre a vékony nők is emberek és valaki fog szeretni téged. De a ducik akkor is jók:):):) aki tudja az tudja, aki nem az csak bla bla bla

2010. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Mert az bmeg, de csak a kicsit teltebb, formás idom, aki még nem túlsúlyos egyéniség! Láttam már ennél pálcikább nőt is, olyan vastag volt a lába, mint az alkarom. Elfogott a hányinger. :S Sz'al csak okosan!
2010. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
A képeken szereplő nők átlagos testlakatúak és gyönyörűek. Mármint a testalkatuk, most nem az agyon photoshoppolt képükre gondoltam. De a nagyon vékonyak tényleg undorítóak.
2010. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A képeket azért linkeltem, hogy számomra innen kezdődik a jó nő, a jó testalkat :D :P(főleg a 2. képen levő csaj néz ki nagyon jól).


Amúgy nem akartam senkinek beszólni.

2010. dec. 23. 12:35
 7/22 anonim ***** válasza:
43%
én mázlista vagyok, szép almamellek vékony derék és csontozat és formás kerek fenék. köszönöm anyukámnak!
2010. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
2. miért veszed magadra? nekem nagyon szemetszúrt az idegbeteg válaszod. nem arról beszél a kérdező aki nem tud hízni, hanem hogy nagyon sok lány azt gondolja (beleértve engem is), hogy a vékony csontsovány csajok a szexik, és nem a teltebbek. ne vedd magadra, azoknak szólt akik éheztetik magukat emiatt. 21/L
2010. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%

ma 11:59 teljesen eggyet értek.

már nem azért kedves kérdező,de miért szolod le a vékony lányokat? ha neked a duci tetszik gát istenem,midnenkinek saját magán ügye...ez nem is kérdés volt hanem valami olyan hogy 'szoljuk le a vékony GEBÉKET,mert a telt nők a nyerők' volt. de most őszintén,valljuk be hogy a csinos vékony alkatú hölgyeket jobban megnézik a utcán mint a telt karcsú átlagos alkatuakat :D mert a telt nők többségben vannak ugye :D

2010. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Vékony nők kinézetre lehetnek szexisebbek, de az ágyban nem jobbak. A keménynek puha kell, vagyis a teltebbek sokkal előnyben, mint egy vékony nők. Amint a nőknek kemény f_sz kell vagy puha? Férfiaknak az a jó, ha nagyon kényelemes a dolog:) Ne sírjanak ebben a vékony nők, mert nem érdekelnek, és kész:) lehet hülyézni ez így igaz:) nem kell nekem vékony, sírjanak azoknak akik a vékonyokra hajtanak:D nekem puha kell*-*
2010. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!