Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy az öltözet...

Szerintetek egy az öltözet megfelelne?

Figyelt kérdés

Pénteken a (volt) barátom szalagavatójára megyek. Még most is elégé jó a kapcsolatunk épp ezért hívott meg.

Fogalmam sincs hogy mit vegyek fel mert nem igazán találtam semelyik boltba olyan ruhát ami megfelelne a célnak.


Szóval arra gondoltam hogy veszek egy inget. Nem fehéret vagy egyszínűt hanem olyat ami mostanában elég divatos és akár hétköznap is lehet hordani. Hozzá egy fekete farmer meg csizma és kiegészítők. Mit gondoltok? Ez megfelelne egy szalagavatóra?


2011. febr. 23. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes.
2011. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se rossz...de farmer helyett nincs valami más nadrágod?
2011. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 emlya ***** válasza:

Szia!

Szerintem is. :)

2011. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval kockás western ing? A farmer meg a csizma jó, de ha ugyanarra gondolunk, akkor az ing szerintem felejtős. Valami csinos felső, pántos v pánt nélküli boleróval szerintem jobb lenne.
2011. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!