Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megfelelő táncórár...

Szerintetek megfelelő táncórára a lent írt öltözet?

Figyelt kérdés
Hip-hop órára fogok járni és kiváncsi lennék hogy jó-e egy alul gumis szárú bő melegítő. és ehhez jó lenne egy magas szárú cipő? ehhez hasonló fazonú: [link] (1. kép) és milyen felsőt kell vinni?
2011. márc. 2. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

teljesen jo :D

én is hip hopozok és nagyon imádom !

én is alul összehuzott szürke melegitöbe szoktam menni

egy nike cipő, általában hordok hozzá lábszárvédőt is.

polonak bármi jo. ujjatlan, sima polo esetleg XXL polo... mindegy. az a lényeg hogy kényeelmes legyen.

hány éves vagy? és bocsi ha fiu vagy a kérdésbe nem irtad de ha lany vagy szerezz be egy sportmelltartot. iszonyu idegesito tud lenni a csattja.

jo edzesekeeet


15/L

2011. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi..Am egy idős vagyok veled és lány :) s a cipőd magas szárú mert azon gondolkodtam hogy nem gáz-e a magas szárú a bő nacival.
2011. márc. 2. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:

nem gááz. mindenki iyen felmagasszaruakat hord. volt h valaki egy converse et vtett fol, vagy ami legkozelebb vt otthon... :D en volt hogy nem vittem cipot es zokniban, fekete lovaglonaciban es egy ujjatlanben tancoltam es nem vt gaaz. :) spontan ami kenyelmes.

[link] nekem ilyen formaja van csak fekete-lila lakk-ezüst szinben. es tokjo erre.

2011. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi :) és nagyon jól néz ki ez a cipő :)
2011. márc. 2. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

nahh pont ilyenem van :)


(bocs cak nagyon nincs kedvem tanulni es inkamb itt hulyulok)


jahh es a tobbiek ( ha csapatba mesz es most kezded )

siman lehet h a csapatcuccba vannak. jajj annyra imadok hiphopozni... ! nekunk most szombeton lesz fellepes csak en hulye megfaztam es nem mehetek :'(


najo telleg bocs es hajraa

2011. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
legyen kényelmes, elég bő, hogy tudj mozogni benne, de ne akadályozzon.ha neked a testhezálló cucc jön be, az is jó.
2011. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ne legyen műszálas.
2011. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
'. válaszoló egyáltalán nem zavar :) minden érdekel ami a hip-hopról szól mert én most fogok menni elsőnek és izgatott vagyok :) amugy hova jársz táncolni?
2011. márc. 3. 18:05
 9/10 A kérdező kommentje:
1.*
2011. márc. 3. 18:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! szabad megkérdeznem hogy hova játok táncolni?

én is szeretnék de eddig nem találtam megfelelőt :(

2012. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!