Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát ajánlotok esküvőr...

Milyen ruhát ajánlotok esküvőre, lagziba? (Nem a menyasszony vagyok:-) )

Figyelt kérdés

Csak nyáron lesz, szerencsére van időm kitalálni mit vegyek fel, viszont kellenének tippek, ha tudtok adni, mert több, mint 10éve voltam utoljára hivatalos lagziba, szóval nem tudom, miben szoktak menni...

Nem szeretnék olyat, aminek nincs válla, legalább legyen spagettipántos. Legyen kényelmes...Nagyon magassarkú cipőt sem tudok hordani, szóval ne olyan legyen, amihez csak az jó...

Amúgy 168 cm és 58kg vagyok, kövér nem vagyok, de széles a csípőm, és a melleim is elég nagyok...mi illene rám?

27L


2011. febr. 15. 10:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és linkelhettek képeket, ha vannak. Köszi:-)
2011. febr. 15. 10:59
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem egy csini térdigérő egyberuha a szerencsés választás.

rajtam is az volt, olyan, amiben volt beépített szivacspárna, és melltartó sem kellett alá, nagyon kényelmes volt.

plusz egy színben hozzá passzoló boleró volt rajtam a szertartás és a vacsora alatt, olyankor nem illik a vállakat mutogatni. a tánc alatt már levettem, az enyém is spagettipántos volt, pirosas, rózsaszínes, de nem egyszínű, hanem mintás, így nem tudom leírni pontosan, amúgy a Westendben vettem, a bolerót is, de kínai, szóval a piacon még olcsóbban megkaphattam volna.

2011. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem, rosszul emlékeztem, nyakbakötős volt az enyém.
2011. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A magyar szokásokba, etikába beletartozik, hogy esküvőn ne vegyünk föl teljesen fehéret, feketét vagy pirosat.

Ilyenkor egy egyberuha a legjobb választás.

2011. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
valami csini kis ruhát vegyél fel tényleg, kardigánnal, boleróval vagy blézerrel. és ne legyen fehér vagy fekete :)
2011. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

ezek nagyon szépek és illenek egy lagziba

2011. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezek tényleg mind szépek voltak, csak mind pánt nélküli, attól meg félek, hogy csúszkálna. Pedig nagyon jól néznek ki...
2011. febr. 15. 14:01
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:31 vagyok

akkor esetleg ilyeneket ajánlanék

[link]

[link]

2011. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, láttam jókat...mostmár lesz vmi elképzelésem, milyet szeretnék.
2011. febr. 16. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!