Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak magas sarkúba lehetek nőies?

Csak magas sarkúba lehetek nőies?

Figyelt kérdés

Csak magas sarkúba és szoknyába lehet vki nőies?

Farmert?tornacipő? ezek szóba jöhetnek?


2011. febr. 9. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Akkor is nagyon nőies lennél, h megtanulnál helyesen írni. Pl.: magassarkú.

Amúgy a farmerral és egy csinos, nem feltétlen magassarkú cipővel nincs baj, de ne kapálózzunk már a nőiesség után tornacipőben meg edzőcipőben. Az utóbbiaknak is megvan a maga előnye, de az nem a nőiesség...

2011. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az öltözködés határozza meg, hogy valaki nőies-e.

Sokat nyom a latba az is, hogy hogyan beszél, milyen szavakat használ (trágár szavakat mellőze), hogyan viselkedik.


Szerintem egy nőies nő attól nőies, hogy mindig alkalomhoz illően öltözködik, tehát ha sétálni mennek a párjával nem feltétlen kell magassarkú, hiszen egy hosszabb sétán kényelmesebb lehet a lapostalpú cipő:) Mindig nőiesen viselkedik, megválogatja a szavait!


Hozzáteszem nagyon sok szép, nőies lábbeli van, ami nem magassarkú!:)

15/L

2011. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem a ruha teszi az embert, hallottál már erről?
2011. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a szoknyában, magassarkúban lehetsz nőies. Azt mondják egy igazán nőies nő, melegítőben is NŐ:)


Én például csak nagyon ritkán hordok magassarkút(bár a szoknyákat szeretem) de regeteg szép, nőcis lapostalpú, törpetűsarkú cipőm van:) Az a fontos, hogy mindig alkalomhoz illően öltözz. A tornacipő szerintem nem nőies, hanem sportos.


L/19

2011. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban, ezek szóba sem jöhetnek, ha nőiességről van szó. Olyan értelemben, hogy a nőiességedhez egy grammot nem adnak hozzá, inkább elfedik. De miért nem látod az átmenetet a magassarkú és a tornacipő között?

Amúgy a helyesírás is szexi ;)

2011. febr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Idehaza nagyn sok fiatal lány keveri össze a nőieset a közönségessel. Nem a húsz centis tűsarkút meg a köldökig érő dekoltázst jelenti az, hogy nőies.

Nőies lehet még a virágminta, a hulláos haj, pasztell színek, csipke, a szép kezek (nem csak műkörömmel), a fodros anyagok, egy jól eltalált kalap, a rúzs.... Csak azok a nők öltöznek nagyon kihívóan akik félnek, hogy az egyéniségük nem elegendő a pasizáshoz.

Elegáns, visszafogott műiesség is van pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!