Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 177 cm magas vagyok és 50 kg!...

177 cm magas vagyok és 50 kg! Lehetek modell?

Figyelt kérdés
177 cm magas vagyok és 50 kg!Szép az arcom, de nem az a karakteres típus!Barna, kreol bőröm van, világosbarna hajam-a végén göndör), .és hát az alakom..a lábam nagyon hosszú, a felsőtestem rövid..csípőm nagyon keskeny, ugyanolyan "széles" mint a derekam.tehát, mintha egybe lenne :S:S.és a hasamnál van egy kis fölösleg:D mármint "nagy" a hasam, ahhoz képest h milyen vékony vok..mellem meg semmi...=( ezek a dolgok hátráltatnak meg engem, hogy elkezdjek modellkedni, bár a magasságom, súlyom megvan!Kifutómodell szeretnék lenni!
2010. ápr. 9. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Akkor miért nem modelliskolákban érdeklődsz?
2010. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
azért, mert sajnos oda nem tudnék eljutni!:(
2010. ápr. 9. 14:38
 3/16 anonim válasza:
100%

ha nem tudsz eljutni akkor meg hogy akasz modell lenni?

hat szeruntem te meg fogsz fejlodni, ha nem is most de kesobb lehetsz model mondjuk 2-3 ev mulva...de itt nem szakvelemenyeket adnak ne feledd.:)

2010. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
sokat kell sportolni, és oda kell figyelni a táplálkozásra,ahhoz,hogy modell lehess
2010. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudsz eljutni? Akkor hogy a bánatba gondolod hogy modell lehetsz?
2010. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
177 cm, és 50 kiló????? Jól olvastam?? Jézusatyaúristen!!!! én 167 cm és 51 kg vagyok, és borzasztóan vékony :S ha híznál egy kicsit, sztem melled is több lenne... a hasadra meg elvileg jó a futás. egy ismerősöm is "hasas" típus, és mióta fut, azóta lejjebb ment a hasa.
2010. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani,rakj fel képet magadról.Ja és kort sem írtál.
2010. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is rakj fel egy képet, úgy többet tudunk mondani!:)
2010. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég magasnak és vékonynak lenni, kell oda még sok-sok egyéb plussz is
2010. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

menj modellsuliba..!

hogy akarsz úgy modell lenni h nem "tanulod meg"?


az osztálytársam is jár egy suliba, 174 cm. nagyon jó alakja volt ...semmi felesleg nemvolt rajta lapos has meg stb. és azt mondták h fogyózni kell.. :S most meg úgy néz ki mint 1 gebe kinn vannak a bordái..egész nap csak vizet iszik..kb. , pedig amit csináltak róla portfóliót (mikor még nem fogyózott) jól sikerült :)


szerintem érdeklődj modell suliba.. ott megmondják,hogy van-e esélyed.. stb. (:

és én is szeretnék rólad látni képet.. küldj privibe v linkelj ide! légyszives

2010. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!