Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A húgomnak kellene táncos...

A húgomnak kellene táncos ruci, szerintetek milyet lehetne kapni?

Figyelt kérdés
A húgom már egy ideje táncol és most a sulijukban lesz tánc verseny.A barátnőjével táncolnak valamit,kicsit ilyen popsirázós táncot.Egész jól megy már neki a tánc és szeretne táncos rucit.Vékony testalkatú,tipikus modell alkatú.Valami miniszoknyás táncosruci kéne neki!Pl.testhez álló top és ilyen fodros kis pörgős mini hozzá.Ilyen nagyon könnyű anyagból és rövidségre,minél rövidebb annál jobb.Szinre mindegy lenne,de a pink rucik jönnek be neki a legjobban.Tudnátok ötletet adni,hogy hol lehetne kapni ilyen rucit pl.Ha linkeltek fotókat hozzá,azt megköszönöm.:)
2011. febr. 6. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azzal, amit írtál inkább ribi lesz, mint táncos...nem attól lesz jó az előadás, h alig takarja valami...
2011. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ahová jár táncolni,ott már van minden csajszinak valami táncos rucija.Hasonló mint,amilyet szeretne.A barátnőjének is van,akivel táncolnak a versenyre is.Én is láttam már abban a ruciban és nem ribis szerintem.Szerintem csini benne.Ezért gondoltam a húgomnak is.És ezért kellene valami jó tanács,hogy honnan vehetnék.:)
2011. febr. 6. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
vatera.hu
2011. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hány éves a kishúgod?Na mind1 rakok ide pár linket,nézdmeg..


[link]


Ez a ruha 158-as,lehet h jó rá.

____________________________________________________________

Na de ez márnem biztoos:( Azértnézd meg sztem.

Am ez a méretük: S/M


[link]

__________________________________________________________

2011. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
14 éves a húgom egyébként.Jó amit küldtél és köszi,de az túl kislányos szerintem.A barátnőjének is van pl olyan ruhája.Fel próbálta a húgom is és nagyon csinos benne szerintem.Ilyen kis rövid miniszoknya és top kéne neki,ami könnyű anyagból van.:)
2011. febr. 8. 21:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ezeket találtam, sztem egész jók.. :)

[link]

[link]

remélem segítettem. :)

2011. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elképesztő, hogy milyen segítőkészek az emberek, én elküldtem volna afrancba, hogy hogy nem képes valaki felmenni a vaterára és keresni egy cseszett ruhát.:DD
2011. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah,ok azthittem,h ilyen 10-11 éves:)
2011. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget mindenkinek!:)

Meglett végül a táncosruha a húgomnak és jól sikerült a tánc is amit a barátnőjével táncoltak.

Végül emellett a táncosruha mellett döntött a húgom:

[link]


Szerintem nagyon csinos benne és nagyon tetszik neki is!:)

Akik hasonlót táncolnak pl?? Nektek bejön a ruha?

Csak kíváncsiságból?

2011. febr. 27. 17:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik:)
2011. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!