Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajbizgentyű?! Hairagami?...

Hajbizgentyű?! Hairagami? Ilyet hol lehet kapni? Húgomnak lenne.

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni?


Szeretném megkérdezni tőletek, hogy találkoztatok-e ilyennel már valahol? Csak és kizárólag magyarországi boltos eladóhelyek érdekelnek (elsősorban Budapesten)...tudom lehet rendelni ebay-ről, meg máshonnan, de az most az ki van zárva... (vaterán, teszveszen már néztem ott ilyen nincs:()


[link]



Esetleg ha valakinek beugrik, hálás lennék :)


2011. aug. 3. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
én (nem pesten) egy kínaiban láttam a hajgumik meg a hajcsatok között
2011. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jujjjj...köööössszzi hogy írtál....pont ilyet? Pont ilyen csomagolásban?

:))))


Nem emlékszel rá véletlenül hogy mennyibe került?

És ha szabadna megkérdeznem melyik városban / kínaiban láttad, mert ha közel esne az is akkor a sok keresgélés helyett inkább oda ugranék le... vagy esetleg egy nyári nyaralás alkalmával útba ejtenénk azt az üzletet...

2011. aug. 3. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
móron láttam. talán ezer ftért vagy kevesebbért, nem tudom :D hasonló csomagolás, lehet nem pont ugyanilyen. 1-2 hónapja én is nézegettem ilyet a neten, és utána láttam abba a kínaiba..de aztán nem vettem meg, mert rájöttem hogy nem szeretem kontyba a hajamat, csak kiengedve xDD
2011. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

woooow.....nagyon kedves vagy ....kösssziiikkke... nincs is messze :) párom nagyszülei Oroszlányon laknak... na akkor majd összekötjük a kellemes a hasznossal...kérdés hogy melyik lesz a hasznos és melyik a kellemes XD


Esetleg nem emlékszel, hogy melyik kínaiban láttad? (utca vagy tér?) (gondolom Móron legalább 5 kínais üzlet van :) mivel Tatbányán is legalább ennyi van :) bár ott egyikbe sem láttam még :(((

2011. aug. 3. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Segíteni nem tudok, de hogy én mennyit kerestem ezt a reklámot amit belinkeltél :OOO


Úristen ez ovis koromban mert a tv-ben, és mindig oda voltam érte hogy én is ilyen hajat akarok. Köszi a linket :D

2011. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Véletlenül nem erre gondoltál?


http://www.youtube.com/watch?v=pkZqXOViM7Q


Kiskoromban én is szerettem volna ilyet, de anyám azt mondta hogy drága...tökre sajnáltam....


Most húgom előállt ezzel , úgyhogy szeretném meglepni.


Ha esetleg belebotlanál ebbe, akkor légyszíves írj hogy hol láttad!


Előre is köszi!

2011. aug. 7. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vaterán és teszveszen láttam ilyet.
2011. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!