Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg újra divatba kerül a...

Tényleg újra divatba kerül a trapéznadrág? (KÉP)

Figyelt kérdés

Múlthéten találtam is egy kérdéses darabot.

íme: [link]


második sor, 3. kép. itt nem tűnik trapéznak, de igazából bő szárú, a fenekemen feszes, magas derekú, bő és trapéz. szerintetek?

egyáltalán milyen cipőt lehet felvenni hozzá így télen?


A 13 éves húgomnak is elújságoltam a hírt, hogy képzeld, újra itt a trapéznadrág. Erre ő: " az meg milyen?!?!?" jót nevettem:)


2011. jan. 23. 08:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem egyszerűen borzalmasan áll a trapéznadrág. semmi alakom nincs benne.:S szal ha divat lesz, ha nem, akkor sem nagyon holmozom el magam velük. biztos vagyok benne, h visszajön, de van egy olyan érzésem, h nagyon nehezen fog elterjedni, legalábbis lassan.
2011. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mivel alacsony vagyok, jobb ha kerülöm a trapéznadrágot, és eleve sem jön be, sosem hordtam.... sosem tetszett. Meg össze is nyom, szerintem idétlen. :D Mindig egyenes szárút hordtam. :) imádom. :) Abban legalább nem tűnök még töpörödöttebbnek XD
2011. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem van egy trapézom, nagyon jól áll, nagyon csinos, akármelyik felsőmmel passzol, sőt, tornacipővel is fel szoktam venni, és még senki nem kapott rohamot a látványától... mikor én 16 voltam még a csőgatya volt a gáz...
2011. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

egyszerűen undorodom a trapéz gatyától, és ennyi. ((:

Szval lehet mondani hogy minden "hülyekis tini divat majom " fut majd utánuk, mert ahogy itt elöttem jópáran mondták hogy ők ebben a csőszáruban nem érzik jól maagukat csak épp arra nem gondolnak,hogy talán fordítva is igaz ugyanez (: Nah most lehet fujjolni és teszekrá. :)

16/L

2011. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!