Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg újra divatba kerül a...

Tényleg újra divatba kerül a trapéznadrág? (KÉP)

Figyelt kérdés

Múlthéten találtam is egy kérdéses darabot.

íme: [link]


második sor, 3. kép. itt nem tűnik trapéznak, de igazából bő szárú, a fenekemen feszes, magas derekú, bő és trapéz. szerintetek?

egyáltalán milyen cipőt lehet felvenni hozzá így télen?


A 13 éves húgomnak is elújságoltam a hírt, hogy képzeld, újra itt a trapéznadrág. Erre ő: " az meg milyen?!?!?" jót nevettem:)


2011. jan. 23. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, kezd vissza jönni a trapéz a mango pl. tele van vele, alig van csőfarmer, de szerintem még pár évig a csőfarmert fogják hordani, hiszes a magyar embereknek nincs pénzük mindig a LEGújabb divatnak megfelelően öltözni...amúgy érdekes én 14 éves vagyok és mégis tudom, hogy mi a trapéz nadrág


néhány kép:

[link]


[link]


amúgy én magassarkúkon kívül nem tudom más cipővel elképzelni...


na mind1 remélem még maradnak a csőfarmerek!

2011. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Valószínű, hogy egyszer visszajön! De nagyon remélem hogy még nagyon sokáig maradnak a csőfarmerek. mert az legalább ilyen rossz téli csapadékos időben nem ázik fel a térdemig! :D
2011. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem a trapéz gatyához nagyon öltözni kell, meg nem is kényelmes amellett, h -szerintem- nagyon csúnyák, nem lehet őket csizmába se betűrni... ha visszajön, engem az se érdekel, nem fogok olyat felvenni....
2011. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nagyon sok trapéz nadrágom megmaradt és azokat is hordom még, ki a fenét érdekel mi a divat? -.-"


Amúgy szerintem meg sokkal csinosabb (alakot csinál), mint a tapadós, vagy csőfarmerek, mert azok csak tökéletes alakon mutatnak, amúgy meg nagyon bénák, ha épp nem csizmába vannak húzva. Van nekem is pár, mert mostanság nem találtam sehol trapézt, te szerintem sokkal kényelmetlenebbek, mint a trapéz farmerek...


És igen, magas sarkúval kell felvenni, bár én olyan nő vagyok, aki nem hord tornacipőt :D

2011. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na vééégre! Alig várom, nekem csak trapéz nadrágjaim vannak, imádom őket. Végre nem csak azokat a cső meg répaszárú förmedvényeket lehet majd kapni. Én sportcipővel hordom, de végül is bármit húzhatsz a lábadra.
2011. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért kell ezt is annyiszor megkérdezni?! Igen, ugyanúgy, ahogy a csőnaci is visszajött. És akik most épp fujjognak, azok lesznek az elsők, akik halálcikinek érzik majd kimenni csőnaciban. Ugyanez volt pár éve, mikor ez lett a divat.

És egyetértek, legalább nem kell néznek a tonna donnákat meg a fogpiszkáló lábúakat jóformán harisnyába bújtatva. Mindehhez ocsmány, nőietlen, formátlan buci deszkáscipővel. -.-""" Amorf!!! xD

Amúgy a kétkedőknek: külföldön már asszem tavaly nem volt valami nagy divat a csőnadrág. Szóval ha azt vesszük, hogy két év lemaradásban vagyunk mindig kb...

2011. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja és még az elsőnek: valóban, pénze nem sok embernek van ilyenre, de a kis tinik kisírják a havi 30at rucikra, mert fogalmuk sincs, hogy az nem az égből potyog. Az ilyen utcai divat meg mindig is a 10enéves korosztálynak lett kitalálva, akik elég hülyék ahhoz, hogy a csordán kívül ne tudjanak élni.
2011. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

jajjne. én nem fogok trapézt hordani aaz tuti. egyszerűen nagyon nem tetszik.nem megy semmi ruhámhoz meg semmi.

16L

2011. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jajj, alig várom ! :D Imádom a trapézgatyákat, meg a bőszárúakat. Sajnos alig találok, mert mindenhol feszülős nadárg van, de ha bejön, ln ugrálni fogok örömömben :D

AMúgy nem a érdekel a divat, azt hordok, amit szeretnék.


Viszont olyan jót fogok röhögni azokon, akik most hányingert kapnak tőle, de amikor ez a lesz a legnagyobb divat, akkor rohanni fognak a boltba megvenni :D

16/l

2011. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is örülök neki, mert bár nagyon ritkán hordok csak nadrágot - szoknyapárti vagyok - az összes nadrágom trapéz. Remek alakom van, de csőnadrágban úgy érzem, hogy mindent kiteszek, amim van, és ez idegesít, meg a tapadós cuccokat világ életemben utáltam. Szóval amint látok valami jó trapéznacit megyek és veszek is :)

Amúgy én is jót fogok röhögni a kis buta tiniken, akik most összevissza siránkoznak, hogy így meg úgy nem tetszik (holott kb. fogalmuk sincs róla, hogy néz ki xD), meg nem lehet mihez felvenni (csupán mindenhez, amihez az összes többi nadrágot), és nem lehet beletűrni a csizmába (mert nem arra való, hanem a csizma fölé -.-""), rohannak fél év múlva trapéznacit venni, mert égők lesznek a trendi osztálytársak előtt :)

2011. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!