Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért zárkózik el egy csomó nő...

Harisnyababee kérdése:

Mért zárkózik el egy csomó nő a harisnyától?

Figyelt kérdés

Egy csomó nő szükséges rossznak tekinti a harisnyát, undorral viseli, és alig várja, h megszabaduljon tőle. És elzárkóznak minden praktikaától, jó tanácstól, mondván, h neki a hari csak szükséges rossz, és nincs különbség harisnya, és harisnya közt. Nem teljesen értem ezt a mentalitást, mert ha már egyszer muszáj viselni azt a harisnyát(mert pl a munkahely megköveteli), akkor mért nem próbálja meg elviselhetőbbé, kényelmesebbé tenni a harisnyaviselést??? Mert igenis lehet!!! Én pl élek halok a harikért, az esetek 99%-ban van is rajtam vmi nylon(:D), de bizony kísérletezni kell, mert van olyan, ami nekem is kényelmetlen, azt nem is hordom. Viszont ami bevált, azt imádom hordani. Csak nem szabad elzárkózni.

Erre van egy személyes példám is: Az egyik barátnőm is így állt a harikhoz, utálta őket, el nem bírta viselni. Mígnem összejött a párjával, aki imádta a harisnyát a csajszikon. És hát barátosném tőlem kért tanácsot, hogy hogy tudna a kedvese kedvében járni harisnya fronton. Adtam neki pár minőségibb darabot, h próbálgassa melyik jön be neki. Hát, csajszikám kissé el volt hűlve, mer nem igen találkozott még minőségi darabokkal(pl lycras), neki a harisnya fogalma kimerült a 100-150Ft-os krepp harisnyákban...:S (megjegyzem, így nem is meglepő, h utálta, a krepp harisnyát én sem birom elviselni, ha csak az lenne, én sem hordanám..) Aztán vettünk neki pár minőségibb darabot, és láss csodát, teljesen megváltozott a hozzáállása a harikhoz. Jó, nem naponta hordja, de elég gyakran magához képest, és egyre természetesebben.

Szóval, ha a nők nagy része, nem zárkozna el, mondván, h csak egy szükséges rossz, akkor sok nyűgtől kímélnék meg magukat, és máshogy állnának az adott napjukhoz is akár. Ha már egyszer muszáj, akkor mért ne hozzuk ki belőle a lehető legjobbat?


2011. jan. 22. 05:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Viseld, ha szereted. Én egyrészt irtózom a műanyag ruhadaraboktól, másrészt a hímsovinizmus megtestesülését, és a nők alárendelődését látom a harisnyában (nem abban ami lábmelegítésre való). :) Ezért.
2011. jan. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit kell ezen túrázni? Te szereted, hordjad.

Én utálom, mert még nem tudtam olyan minőségi darabot venni, ami ne irritálta volna a bőröm. Kellemetlen, kényelmetlen, ennyi...

Bróker vagyok, kell az elegáns öltözet, de még így is ki szoktam kerülni a harisnyát nadrág kosztüm megoldással.

2011. jan. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

1. Örülünk, hogy Neked tetszik, de látom elég sok negatív kritikát kapsz, ha itt őrjöngsz!

2. Nekem ha a legminőségibb harisnyákat ingyen adnák, akkor se venném fel, gyerekkorom óta hisztizek ettől a ruhadarabtól, még ha nem is műanyag, akkor is szúr. Ez van

3. Hál Istennek a pasimnak "hari" :) nélkül is szexy vagyok

2011. jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Dehogy kapok negatív kritikákat, sőőőt... Csak tényleg nemértem sok nőtársam hozzá állását, vagyis hozzá nem állását. :) Egyébként is valamilyen szinten a nőiesség megtestesítője a harisnya, akárcsak egy szép tűsarkú..(na jó, nem feltétlenül egy harinaci, de pl egy csipkés combfix. (Ja, én a harisnya alatt az anyagot értem, szal bele tartozik a combfix, harinaci, térdfix (bokafixet nem hordok, de az is ide tartozna)
2011. jan. 22. 08:38
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem vettem minőségi harisnyát. De majd egyszer veszek, persze ha megvehető áron van. Nekem eddig csak olyanok voltak , amik szúrtak és viszketett tőlük a lábam. :S

Általában, ha szoknyában kell lennem felveszek hozzá harisnyát, valamiért sokat dob rajtam talán azért,mert fehér bőrű vagyok. Anélkül nem szívesen mutatom meg a rikító fehér lábamat.:S

Végülis vannak harisnyák amik szépek, aki akarja az hordja. :)

2011. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

", másrészt a hímsovinizmus megtestesülését, és a nők alárendelődését látom a harisnyában "



ezt miért gondolod így?

2011. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Én is imádom, szoknya-és harisnyafüggő vagyok. Egy jól megválasztott darab olyan formás lábakat eredményez (itt nem arra értem, amikor veszek valami lábösszenyomorító TV-shopos sz@rt), amit egy nadrág soha sem. Nőies és szép, rengeteg szín és minta valamint anyag közül válogathatok. Az meg, aki ebben az alárendeltséget látja meg... fura.
2011. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is harisnyás típus vagyok de van egy barátnőm aki egyszerűen nem tudja elviselni. Nála nem az a probléma, hogy szúr, kényelmetlen hanem, hogy az nem az ő stílusa. Ő nem annyira nőcis típus, inkább ilyen belevaló femminista és ehhez a képhez a harisnya nem illik.


Ezek ízlések és pofonok. Combfixet viszont én sem hordok. Van egy(necc, csipkés combfixem) de nem tudom mihez, hogyan felvenni. Tudnál nekem adni pár tippet? Nekem mindig az jöna combfixekről, hogy k*rvásak és nem vehetem fel utcára de a férfiak pedig imádják.


L/19

2011. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Simán szánj rá 5-600Ft-ot, annyiért lehet már igen jó harikat kapni, és azért az nem olyan nagy összeg érte. Nekem a Gabrielle márka nagyon bevált, 490-ért vettem belőle 2párt 10 hónappal ezelőtt, és még mindig bírják. Jó még a Fiore, és a Donna BC. Sok sikert a kísérletezéshez. Ja, és a túl fehér bőrre is jó megoldás, ugyanis testszínből különböző árnyalatok vannak egész világostól a sötét testszínig. Ezekkel még jól lehet játszani, ha nem vagy elég barna. (Tavasszal én is élek ezzel a lehetőséggel, ugyanis szoliba elvből nem járok) Csak arra vigyázz, h a hari ne üssön el túlzottan más testrészedtől(pl a karodtól).
2011. jan. 22. 09:44
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, hogy leírtad részletesen :) Majd szükségem lesz pár harisnyára amúgy is, úgyhogy majd venni kell.

Amire eddig tényleg nem figyeltem, hogy az eredeti bőrszínemtől teljesen elütött :D De akkor veszek majd valamiyen világosabb harisnyát. :D


A comfix-et azt biztos szeretik a pasik, de én is úgy gondolom, hogy utcára ez már egy kicsit túl sok :S

2011. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!