Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vajon miért viszketek a...

Vajon miért viszketek a harisnyától?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom elviselni. Van rengeteg szoknyám, amiket szívesen hordanék de egyszerűen minden harisnyámtól viszketek pedig más más anyagúak és más ruhadarabnál nem jött ki ilyen dolog. Lehet nagyon drága nagyon olcsó mégsem bírom. Egyedül egy cicanadrágtól nem viszketek de már a nylon harisnyától is amitől eddig nem. Van valami ötletetek?
2010. nov. 10. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
jo kerdes. de gondolom allergias vagy az ilyen dolgokra.szerintem vagd szet az egyik harisnyadat,kotozd a csuklodra es ha ott is viszketsz tuti allergia.
2010. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már. De vannak ruháim ugyanilyen anyagokból és ott nem viszketek? Esetleg azért mert izzadok? És van olyan harisnya amit már több mint egy éve használok és csak most jött ki. És annyira hihetetlenül iszonyúan viszket hogy megőrülök tőle.
2010. nov. 10. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát gondolom szőrteleníted a lábad, és a pici szőrszálakat tudja irritálni, meg elszorítja kicsit a lábat, és az is lehet fura érzés, vagy száraz a bőröd.

Én kaptam egy vastag harisnyát anyumtól nemrég, belül tiszta puhi bolyhos. Szerintem attól neked se lenne bajod. Egyszínűekben szoktam ilyet látni kínaiban mindenhol. Ha még nincs ilyened, egy próbát megér, annyira nem drága és szét se jön olyan könnyen. ^^

2010. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen ez nem lenne rossz ötlet, csakhogy általában a combom és a fenekemnél viszket. De főleg a combom.. Lehet hogy az izzadástól nem tudom tényleg.Már annyifélét kipróbáltam vannak nagyon jó harisnyáim és rettegek felvenni mert rám jön ez a görcsös viszkető roham és nem néz ki túl jól hogy ott hátul matatok...
2010. nov. 10. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha így "terjed" akkor könnyen lehet, hogy agyban is van a baj, tehát már számítasz rá, hogy viszketni fog, és tényleg.
2010. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minőségi, 100% pamut harisnyában kizárt, hogy viszkess! te ezt már-és most ne haragudj meg-de vagy pszichésen beszéled be magadnak vagy a bőröd száradt ki mostanában extrém módon.
2010. nov. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá hogy valami fejben keresendő. Lehet hogy már tényleg számítok rá és ezért jön rám. Ki tudja.. De ez akkor is borzalmas.
2010. nov. 11. 07:29
 8/9 anonim ***** válasza:
én is mindenféle harisnyától viszketek, csak a 100% pamut harisnyát bírom elviselni. szerintem a műanyaggal van a baj, akármilyen kis arányban van benne, már meg lehet érezni.
2010. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mosakodj meg!
2010. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!