Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel diszkóba?...

Mit vegyek fel diszkóba? Például Tabu-ba? Soha nem voltam még ott.

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még a Tabuba és nem tudom mit vegyek fel?Igazából farmert szeretem...na de ahhoz mit vegyek fel?Nem tudom,hogy az 2ottani"lányok hogyan öltözködnek,szóval nem akarom hülyén érezni magam.Csinos vagyok,és csúnya sem vagyok a bökkenő csak az hogy nem vagyok "cicamica" tipus...:s valami segítség?
2009. jan. 30. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne attól függjön hogy te mit veszel fel hogy azok a csajok mibe vannak. te csak maradj Te, és képviseld nyugodtan a stílusod. És nem kell "cicamica típusnak" lenned hogy jól néz ki. Farmert nyugodtan fel vehetsz hiszen örök divat. És egy kis csini felső meg egy kis kiegészítő és máris nagyon tuti a külsőd.Övek, nyakláncok, fülbevaló, karkötő, táska, stb... Esetleg nőcisebb ha csizmát veszel fel hozzá.
2009. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a Tabu? És hol van? Életemben nem hallottam róla. Amúgy farmerhez felvehetsz egy csinosabb felsőt, szerintem megfelelő öltözet.
2009. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szűk farmer csizmával, toppal, csillogó (de egymással harmonizáló) kiegészítőkkel (öv, nyaklánc, fülbevaló, táska) szerintem is tökéletes és divatos! Egy szép smink, frizura sok mosoly, jókedv és már kész is! :)

Jó szórakozást!

2009. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne attól függően öltözködj, hogy rajtuk mi van, hanem hogy mi illik hozzád, és miben érzed jól magad. Lehet hogy sok p.csa csajszi van tűsarkúban és miniben, de ne vegyél fel tűsarkút meg minit, ha rosszul érzed benne magad! :S
2009. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Jajjaj, az orokos "mit vegyek fel" kérdés...:)

En eddig minden diszkóban csak hulye kis p.csákat láttam, akik tusarkúban és miniszoknyában feszítettek. De az már nagyon durva volt, mikor megláttam egy r.bancot, akin szinte semmi nem volt és bugyi-melltartó nélkul ult, nagyon szánalmasak ezek!

Amúgy vegyél fel azt, amiben jól érzed magad, senki nem mondhat semmit....:)

2009. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Felmész a Tabu oldalára (www.tabulounge.hu) és nézegess partiképeket, ha aszerint akarsz öltözni.

Egyébként egyet kell értsek azzal, hogy a leggyakoribb a miniszoknya-mindenemkirakom-p*csa típus. De persze kivétel mindenhol akad:)

2009. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a komikat 2.komisnak:Tabu az a Mammutba van..őőő hát eléggé puccos hely...Mondjuk én farmerba járok tehát viszonylag divatosan de a tűsarku meg szoknya nem a zsánerem és azért is szeretnék "oda" illően öltözni mert azért az kellemetlen ha valahonnan kinézik az embert :)
2009. jan. 31. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!