Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég dús hajam van és nem...

Elég dús hajam van és nem szeretem, mert úgy nézek ki mint egy oroszlán? Mint tudnák tenni hajmosás után, hogy ne legyen olyan dús?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Nekem is dús hajam van és elég idétlenul nézek ki vele hajmosás után, másnap meg egyenesen katasztrófa és még meg sem tudom fésulni úgy, hogy jól álljon!

En a TAFT habot szoktam rákenni, akkor legalább áll valahogy :)

2009. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vasald ki.
2009. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Esetleg hajegyenesítővel kiegyenesítheted..nem kell szög egyenesre..de az általában segít,ha szanaszét áll a dús hajad...:)
2009. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem is dús, de én nem teszek rá hajhabot, attól csak még masszívabbnak tűnne..

használj simító sampont+balzsamot, aztán fújd be még valamilyen gliss kur hajápolóval.

2009. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én is a hajvasalást javaslom, vagy kérd meg a fodrászt, hogy lépcsőzetesre vágja a hajad
2009. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig cseréljünk ;) - szeretnék én olyan dús hajat...


on: vasald ki, ha nem is teljesen, de valamennyire. Aztán kend be hajhabbal. Vagy kérd meg a fodrászt, hogy kicsit ritkítsa, mondd el neki a problémádat és akkor olyan hajat vág, aminél ez nem probléma.

2009. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
na oké cseréljünk :D:D:D,nem káros a hajnak a ha vasalom???
2009. jan. 29. 23:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, nem a legjobb neki... de ezek a mai hajvasalók már nem károsítják a hajat és ha hajpakolást is használsz hetente 1-2 alkalommal, akkor nagy valószínűséggel a te hajadnak sem lesz semmi baja. - Szerintem. Ja és nem kell a legmelegebb fokozaton használni a hajvasalót (már ha állíthatós) csak amennyire muszáj. Így a legtöbb embernek nem károsítja a haját.
2009. jan. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sexylady ***** válasza:
Az én hajam is nagyon dús. Megkértem a fodrászomat hogy jól ritkítsa ki, és nem átt jól:S Mindenki megszokta hogy én vagyok a kisoroszlán, és most meg hirtelen semmi:S Én is azt ajánlom, hogy próbáld meg vasalni, vagy csak egy keveset ritkíttass belőle
2009. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor vasalgasd ha nem szeretnéd növeszteni. Nekem kb olyan ütemben tört, ahogy nőtt. (Naponta átvasalgattam, mert a legkisebb nedvességre is begöndörödött...) Szal ha neked megfelel a hajad jelenlegi hosszúsága, akkor egy jó minőségű vasalóval elintézheted a dolgot.
2009. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!