Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a divat a 13 éves fiúknál?

Mi a divat a 13 éves fiúknál?

Figyelt kérdés
Úgyértem alsógatya nadrág ruha stb:)
2009. jan. 27. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Semmi
2009. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ami neked tetszik, kényelmes. Ha nem vagy divatmajom, fölösleges majmoskodni és csak azért felvenni azt a ruhát mer divatos és közben meg sehogy se áll rajtad...Idővel majd megtalálod a saját stílusod!Sok Sikert hozzá!
2009. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Az én fiam is 13 éves,ruhavásárláskor nem is indulok el nélküle.Az ő igénye a ruházatban,hagyományos alsó nadrág,van neki passzos boxer alsoja is.A zokni felnöttes legyen,tehát nem az a gyerekmintás sztecs zokni,lezser polo felirattal,vékony pulcsi,kapucnis felsök és a farmernadrág elengedhetetlen,de abbol is az a bövebb.minden 10-en éves szereti az osztálytársaival 1-ütt követni a divatot.
2009. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
háát passz. én 15 éves vagyok, nem követem a divatot mert nem érdekel. a new yorkerben rengetek jó cucc van (ott szoktam vásárolni, mert pl a retro bolt megfizethetetlen) amit én jónak találok fekete árnyalatú, v sima farmer, színes, mintás póló, feszülős boxeralsó stb.
2009. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mintás csíkos vagy kockás nadrág, lila felső, esetleg babakék :) nekem tetszik ez a szín!
2010. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a fél szem, ronggyal kitömve..Just do it!
2010. jún. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát 13 évesen már inkább a boxer a meő,de nem hinném hogy még a feszülős(még nincs minek feszülnie:D),hanem a sima száras, nadrágnak meg vmi új stílusú 2/3-os farmer
2010. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
boxer, legyen laza póló.. ha kicsit divatolni akarsz vegyél "v" kivágású pólót.. normális farmer.. énis 13/f vok hordtam csőgatyát.. akkor tetszett de igy visszanézve .. idén esetleg csak ilyen nagyon minimálisan szűkitett farmert fogok.;)
2011. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!