Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keresnétek frappáns képet...

Keresnétek frappáns képet pólóra nyomtatáshoz?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek születésnapja lesz. Azt találtam ki,hogy veszek egy pólót, amire rányomtattatom "magunkat" rajzos formában, de nem találok hozzá jó képet. Ehhez szeretnék segítséget kérni, hátha ti találtok valami jó kis fotót a Googlen. Egy olyan képet keresek, amin egy szőke és egy barna hajú lány van, lehetőleg anime típusú, hogy vidám hangulata legyen a pólónak. Még az sem baj, ha más a hajszínük, át tudom színezni programmal. A háttér szerintem fehéren lenne a legjobb, hogy jól látszódjon a két figura. Mindenkinek köszönöm, aki segít képet keresni(kérlek ha találtok valami aranyosat, az URL címét tegyétek be ide.) Még valami: nem tudjátok véletlenül, hogy ha megveszem a fehér pólót, akkor nyomtatott formában kell-e vinni a választott képet, amikor megcsináltatom? Vagy más módon? Köszönöm a segítséget.
2010. dec. 27. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keresek képet is majd, de pendrive-on vidd vagy cd-n, mert elektronikusan kell nekik a kép
2010. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


szerintem az utolsó kép nagyon jo lenne, ha át tudnád színezni a haját.;)

boldog születésnapot neki.^^

2010. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14.07 vagyok, én linkeltem a 14.18akat:)
2010. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nebula ***** válasza:
14:18 szerintem a legelso a legaranyosabb!!!
2010. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a képeket! Sajnos két képen kívül(aminek rövid a címe) nem tudtam megnézni őket, mert kipontozza az URL cím végét és így nem tölt be. :( Pedig biztosan szuperek. Kérlek titeket ha még van kedvetek segíteni nekem, akkor két sorba másoljátok az URL címeket hogy meg tudjam nézni.
2010. dec. 28. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!