Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öveknek hol tudok venni falra...

Öveknek hol tudok venni falra szerelhető akasztót?

Figyelt kérdés
Mindig összegurigázva teszem le szekrényre de így nem jó , jobb lenne valami állvány szerűségre. Árat ha tudtok mellékeljetek. Köszi!:) 20F
2010. dec. 23. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem néz meg, hogy az üzletekben milyen tartón árulják őket, és amelyik tetszik, olyat tudsz venni üzletberendezés boltban.

De én amúgy tuti vennék valami falra szerelhető tök egyszerű fogast, lehetőleg jó vékony fogakkal és a csatjknál fogva felakasztanám őket rá, hogy lógjanak.

Amúgy meg semmi bajuk nem lesz attól, ha összetekerve tárolod őket, ha nem tekered nagyon szorosan, hogy húzódjon a bőr. Szóval önmagában, ha a helyhiány miatt nem jó ez a megoldás, akkor szerelj fel nekik egy külön polcot...

26/N (bár ehhez a kérdéshez ez minek, azt nem tudom, de ha már te odaírtad :))

2010. dec. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!