Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek b*zis fiúkon a...

Szerintetek b*zis fiúkon a csőnaci?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 17:35
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
76%

18:06


És szerinted az nem gáz, hogy te még nem nőtted ki a "gótságodat" 19 évesen? Sőt, a barátod se, aki vélhetően idősebb nálad. Ennyit a férfiasságról... ugyanúgy gyerekes lázadás ilyen ruhákat felvenni, ha a 21. században élünk, nem? És még egyediségre sem hivatkozhattok, mert tonnaszámra vagytok az LD50-en.


Egyébként, hogy jól nézel-e ki, azon múlik főleg, hogy te annak gondolod-e magad, onnantól nyert ügyed van, akár csőnadrágot hordasz, akár mást. De a többségnek valóban nem áll jól az ilyen nadrág, csak néhány kivétel van.

2010. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
63%

Aki szerint bu*is, az annyit se ért a divathoz, hogy tudja melyik fazon mit jelent...

ez is egy csőnadrág

[link]


húúú, de bu*is...

2010. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nem gáz, hogy nem nőtte még ki a gótságát 19 évesen. Én 22 éves nő vagyok, és goth.

Ha tudnál bármit is a stílusról, tisztában lennél vele te is, hogy ez nem éppen a fiatalabb korosztályhoz szól igazán - és köztük nem is giazán akad olyan követője, aki komolyan gondolja, és nem divatból.

Ha lenne valami fogalmad róla, tudnád, hogy a goth szubkultúra nem az, amit te gótmetálnak hiszel, hanem egy irodalmi, zenei, és egyéb művészeti ágazatokat felölelő korszakon (segítek, gothic, keress rá, a gugli a barátod) alapuló szubkultúra, melynek meghatározó eleme az adott kor divatja is. Az, hogy ennek később mindenféle mellékágazatai fejlődtek ki, jelenleg mellékes, mert valahol ez az összes gótikus ágazat forrása.

Mellesleg én is acélmerevítéses fűzőket hordok, és korabeli ruhákat, fejdíszeket, kesztyűket, és nem ismerek még egy embert, aki hasonlítana a kinézetemre, mert a fűzőimet leszámítva mindent én varrok.

2010. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Ismerem a szubkultúrát, és a mögöttes "romantikus" szöveget is, barátaim is vannak/voltak gothok. Emellett, mondjuk úgy, hogy a tanulmányaim is nagyban kapcsolódnak a különféle csoportok vizsgálatához, szóval nem szükséges megmagyarázni, elég jó rálátásom van.


Ettől függetlenül a szubjektív véleményem az, hogy gáz és közhelyes. Ugyanúgy, mint az összes többi szubkultúra, csak még különbnek is hiszi magát.

2010. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gáz vagy közhelyes lenne régebbi irodalom, zene, képzőművészet, divat, kultúra iránt érdeklődni. Ha szerinted az, az a saját lelki szegénységedet bizonyítja. Nem gondolja magát senki különbnek, csak a nagy átlagtól kicsit eltér az ízlésvilágunk. Ennyi. Én mindenesetre nem gondolok semmilyen más szubkultúrát vagy érdeklődési kört gáznak, vagy közhelyesnek csak azért, mert én nem oda tartozom.
2010. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

20:45-nek:


Lehet, hogy a csőnadrág ez, de a kérdező nem erre gondolt. Még az 1. oldalon tisztáztuk és helyreraktuk, hogy mi is a kérdés tárgya. A szűk, testhezálló nadrágról van szó.

2010. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
nem az.
2010. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
szerintem kifejezetten jók, mondjuk nem mind1 a fazon és a szabás...
2010. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Szerintem nem b*zis, de a csőnaci, répanaci, süllyesztett ülepű... mind Qurvára hülyén néz ki fiúkon :D . Főleg ha a csőnacihoz még egy hatalmas bumszli deszkás cipő is társul... A csőnaci lányoknak való, a többi meg ízlés-ficamodottaknak


15/f

2011. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!