Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted 7 centis sarok túl...

Szerinted 7 centis sarok túl sok egy 13 évesnek?

Figyelt kérdés
ma vettem egy 7 centis sarkú bokacsizmát és szépen tudok benne járni, meg a cipő maga sem kihívó, de mégiscsak magassarkú:) mit gondolsz?
2010. dec. 10. 23:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is felesleges az udvaron való játszáshoz. Gondolom még javában kis általános iskolás vagy.

Akkor meg miről beszélünk ?

2010. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy nekünk nem engedték meg, hanem mert kislánynak nem való. 13 éves vagy, az ég szerelmére! Lassanként már koktélruhát akarnak maguknak a kiscsajok ennyi évesen:D

Nem az a lényeg, hogy tudsz-e járni benne, attól még nem leszel nő! Tényleg olyan, mintha anyukája cipőjét húzta volna fel magára:)))

2010. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
na ez az. A magassarkú azért kell, h nőnek látszódj benne, de te nem leszel 13 évesen nő, csak egy kislány, aki a barbie-jával játszik. Majd 17-18 évesen talán kinézhetsz úgy.
2010. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Doddie ***** válasza:
60%

én 11 éves vagyok es van egy 3centis diszcsizmaam..

1.atazik mint a szar...

2.en meg maradok suli utan haverokkal, ugy faj a labam mint en nemistommminek...nemtudok utana menni pedigcsak 3centi!

3.ha a sulidba vannak lépcsők amivela masodik emeletre leeht felmenni, akkor eliteled magadat, hiszen ott úgy kifog bicsaklani a labad h az kész..



enis akartam mar magassarkút a csizmam utan, de atgondoltam h hulyenek neznenek, es meg kesz lennek suli utanra is.,..


szerintem ez enm volt jó tőled, hiszen meg atis azik, emrt gondolom nem hótaposó magassarku xxD

2010. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

hát ilyen nagy hóban nem fogom hordani.

és kéépzeld nem vagyok kisiskolás mert nyolcosztályos gimibe járok.:D

2010. dec. 12. 15:03
 26/27 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 8 osztályos gimibe jársz, még általános iskolás korú kislány vagy O.o;
2010. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
igen.:D de már nemvagyok kisiskolás.:D tudom hogy a koromon ez nem változtat, de szerintem büszkén mondhatom h ezvan mert nem volt könnyű a felvételi és tanulni is nehezebb.:D
2010. dec. 12. 23:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!