Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted 7 centis sarok túl...

Szerinted 7 centis sarok túl sok egy 13 évesnek?

Figyelt kérdés
ma vettem egy 7 centis sarkú bokacsizmát és szépen tudok benne járni, meg a cipő maga sem kihívó, de mégiscsak magassarkú:) mit gondolsz?
2010. dec. 10. 23:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, és tömören: igen
2010. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

őszintén..egy 13 éves kislányra? Mondjuk legkorábban talán 16-17 évesnek adnék...


Azt azért megnézném, amint azzal hazabattyogsz meg a nagy iskolatáskával. Bele fogsz halni. Még az én lábamat is kifárasztja a magassarkú csizmám, ha felhúzom, ezért van egy normális, pár centis sarkú is mellette.


Az ilyen magassarkúk inkább ritkább/alkalmi viseletre valók (vagy inkább azoknak, akik kocsival járnak:P), és a te lábad még nőni is fog. Jövő télre már kicsi lesz. Abszolút pénzkidobás csak azért, mert nagylánynak akarsz kinézni, ne haragudj.


24N

2010. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
nem akarok nagylánynak kinézni úristen ne nézz már ennyire szánalmasnak.:D és engem képzeld mindenhova kocsival visznek, kezdve a sulival mert oda járok ahol anyám tanít..:D és szépen járás alatt nem azt értettem hogy 'battyogok':) és ha gyalogolnom kéne akkor vinnék magammal váltáscipőt mert van agyam amit néha még használok is!:D
2010. dec. 10. 23:55
 4/27 anonim ***** válasza:

Az nagyon magas. Lehet, hogy tudsz benne szépen menni, de még kislány vagy, ne akarj felnőttnek kinézni amíg nem muszáj!

Ráadásul a te csontozatod és izomrendszered még nem alakult ki teljesen, így mér ártasz is magadnak!

De ha szeretnél egy jó kis Hallux valgust akkor oké!

[link]

2010. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Jah édesanyámnak is ilyesmi lett a lába, mert egész gimiben magassarkúban mászkált.:P

A másik, hogy az izmok folyamatosan feszülnek a magassarkú miatt. Nem kislánynak való.

Ha nem nagylánynak akarsz kinézni, akkor áruld már el, miért kellett a magassarkú bokacsizma egy normális télicsizma helyett?

2010. dec. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Ha lenne agyad, nem váltáscipő lenne a megoldás, hanem alapból egy másik cipő.
2010. dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
mert van normális télicsizmám több is.:D arra pedig hogy minek neked magassarkú, senki nem tud válaszolni mert az csak.. kell.:D és nem fogok mindig ebben mászkálni. ha suliba megyek benne az időm felét ülve töltöm, ha pedig mászkálni megyek nyilván nem ezt veszem fel.:)
2010. dec. 11. 00:07
 8/27 anonim ***** válasza:
55%

Volt már a lábadon magassarkú huzamosabb ideig? Mert szerintem az egy inkvizíciós eszköz. Aki kitalálta az utálta a nőket! Én a magam részéről alig hordok, csak ha valami alkalom van, egy éven 2x 3x max. És akkor is csak rövid időre. 13 évesen eszembe sem jutott. A szüleidnek meg gratulálok, h megvették neked. És annak sem hiszek aki azt állítja, h kényelmes, és tudja egész nap viselni!

De azok meg nem csodálkozzanak, ha olyan lesz a lábuk mint a képen amit linkeltem az előbb.

24L

2010. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest,hogy anyukád tanár vagyis intelligenciával rendelkezik elég fura dolgai vannak.13 évesnek tűsarkút venni,és még engedni is hogy a suliban hordja??

Ha hordani fogod,mert te annyira okos vagy ,akkor remélem,hogy egy nap sírva fogsz orvostól orvosig járni mert eldeformálódott a lábad,fájni fog a hátad,és borzalmasan fogod szégyellni a ronda lábfejedet az aktuális barátod előtt..

Nem anyádat is felvilágosítani,mert úgy látszik le van maradva...

2010. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én sem értem, h lehet magassarkúban közlekedni, de nekem az egyik osztálytársam (19 éves, elvileg intelligens, bár szerintem nem az:)) azt állítja, h ő annyit hordott már magassarkút, h ő abban érzi jól magát, neki az a kényelmes, nem az edző cipő például. Én ezt vhogy nem tudom elhinni. :/
2010. dec. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!