Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leggings kérdésben kérnék...

Leggings kérdésben kérnék tanácsot?

Figyelt kérdés

Életem első leggingsét vettem meg ma (tetszeni akarok egy srácnak :P + vettem hozzá egy szexi hosszított tunikát) eléggé vastag, béléses a leggings, de így is félek hogy hétfőn fázni fogok, nem is a suliba ott van radiátor, de útközben suliba...

Mit csináljak hogy ne fázzak útközben, gyalog? Esetleg húzzak a leggings alá harisnyát? (van itthon 70 denes testszínű harisnyám, meg vékonyabb)

És létszi adjatok tanácsot, hosszított felső + leggings + magassarkú csizma összeállításhoz milyen kabátot vegyek? Van szövetkabátom, hosszított fazonú, meg van derékig érő dzsekim. A derékig érő dzseki hülyén nézne ki a hosszított felsővel?:S (még sajna nem jutottam el odáig h télikabátot vegyek, mert tönkrement a tavalyi, majd jövő héten :/)

16/l


2010. dec. 4. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szövetkabát

ha hosszúszárú a csizmád akkor nem fogsz annyira fázni, bár jobb ha felveszed alá azt a harisnyát:))

amúgy meg hülyeség felvenned ilyen időben, nincs az a pasi akiért ez megérné

2010. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rengeteg csaj jár a suliba leggingsbe/vastag harisnyába ebben az időben.

Kérdeztem az egyik évfolyamtársam aki leggingsben volt pénteken azt mondta a leggings (vastag béléses) jobb mint a sima csőnaci mer melegebb :O elképedtem nem tom igaza van-e?

Van olyan ismerősöm aki két leggingset húz egymásra, egy tavaszi vékonyabbat és egy vastagabbat. Úgy tényleg nem fázhat, de nekem csak 1 vastag téli van :S

2010. dec. 4. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
és hol vetted a béléses leggingset és mennyiért?
2010. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kínaiba (cosmos city), 1300 HUF. Nincs a közelben Calzedonia ill egyéb nagyáruház :/ szal nem tudtam márkásat venni
2010. dec. 4. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
köszi:))
2010. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De légyszi segítsetek! Milyen kabátot vegyek hozzá fel? Rövid dzsekit vagy hosszított fazonút, szövetkabátot?
2010. dec. 4. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

"A derékig érő dzseki hülyén nézne ki a hosszított felsővel?:S" - AHA.


Nagyon bután nézne ki.


Szövetkabátot vegyél inkább, de a leggings alá még vegyél harisnyát, mert hideg van.

2010. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én is járok így suliba, és tényleg melegebb a farmernál. nekem is béléses van egyébként. harisnyát mindenképpen vegyél alá, illetve szövetkabátot hozzá.
2010. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: kösziii :)
2010. dec. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!