Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kapok ilyen kardigánokat...

Hol kapok ilyen kardigánokat nem túl drágán?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Ilyesmikre gondolok ami inkább hosszabb, gombos és rövidujjút szeretnék ami alá fel lehet venni egy hosszúujjú sztreccses pólót.

pólót külön kell megvenni alá vagy azzal együtt lehet kapni? sárkány centerben vannak ilyesmik?


2010. dec. 2. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak pécsi viszonylatban tudok nyilatkozni: Itt a Jeans Clubban sok ilyen típusú felsőt láttam. Olyannal viszont nem találkoztam, amihez hozzá adták volna a pólót. Azt szerintem külön kell venned.

20L

2010. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
new yorkerben lehet kapni, én póló nélkül láttam.
2010. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
póló nélkül jeans club, new yorkerben (nem mindegyik üzletben), H&M... de ha itt nem találsz, egyszerűbb fazonok vannak a C&A-ban, Zarában és a Bershkában is, csak azok nem annyira szépek.
2010. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én piacon vettem 3000ért.
2010. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vögelében, mondjuk nem tudom, hogy mennyibe kerülhet, meg az elsőhöz hasonlóak szerintem kínaiban is vannak
2010. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jeans Club,C&A,esetleg az a Charles Vögele vagy a Takko
2010. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Turiban. Nekem azt hiszem 4 onnan van.
2010. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!