Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit költötök havonta ruhára?

Mennyit költötök havonta ruhára?

Figyelt kérdés

Kort/nemet és foglalkozást is írjatok!

Akik suliba járnak azoknak a szülei mennyit adnak ruhára?


2010. nov. 30. 07:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11:38 vagyok, 21 éves vagyok, és még nem dolgozom (de kapok ösztöndíjat meg néha a szüleimtől pénzt).
2010. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

hát 1 évben kétszer van ilyen nagyobb vásárlás haverokkal, akkor 80-90 ezret viszek, ebben az évben 4 cipőt vettem (tavaly is) és cipőim kb 18-38ezerig vannak. Ebben a hónapban pl vettem egy inget 7ezerért, meg egy farmer mellényt 9ért. Múlt hónapban semmit, azelőtt bőrdzseki, kalapok, Levi's farmer stb több 10ezer el ment arra is.


18/f

2010. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

én nagyon sokat költök ruhára...tanulok mellette diákmelót vállalok, (ha tudok) aztán kispórolom magamnak.

anyuméktól, nagyimtól szoktam kapni (bár leginkább szezon elején pl télre megveszik a kabátot, vagy cipőt)

nekem megoszlik havonta max pár felső vagy ami megtetszik, de inkább 2-3havonta egy nagy bevásárlás. azt hozzáteszem hogy okosan vásárlok.én csak márkásakat veszek..mégis a lehető legjobban jövök ki belőle. mert hát szeretem pl. a retrot, de nem vagyok akkora marha hogy kiadjak egy farmerért 25ezret. így ha akció van a drágább helyekre csak akkor nézek be, vagy pedig outletbe.. én retro nacit 5-7 max 10ezerért veszek meg.. pl new yorkerben sokkal könnyebb vásárolni, vagy pimkie-e mert ott elég olcsó minden és állandóan tele van akciós felsőkkel..szóval ha csak valahova kell vagy csak úgy egy felső benézek oda és lehet hogy 890ftért is veszek jót...


amúgy csak jól kell beosztani a zsebpénzt, meg okosan kell vásárolni.aztán úgy lehet 1-2 dologgal több mindent sikerül beszerezni.


szerintem sokan azt hiszik a kínai olcsóbb és oda mennek pedig tök drága..annyiért már pl pimkiebe is lehet vásárolni, ami minőségben akárki akármit is mond szerintem jobb minőség (de hát kinek mi)


22/L

2010. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én hetente szoktam új dolgokat venni.Akkor kb. 15.000-30.000Ft között szoktam költeni.20L és a saját keresetemből élek.
2010. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Huhh hát nem is tudom. Vásárolni nem nagyon szoktam, néha turiba szép kalapot, vagy ilyesmi, bár ez már kiegészítő...

Esetleg nyáron toppokat, de azok nem túl drágák ugye:)

Havonta nem szoktam költeni igazán. Az az igazság, hogy így is rengeteg ruhám van, szóval már csak akkor veszek, ha nagyon megtetszik valami (egyébként a legtöbb ruhám ált. turis v saját készítésű, szóval nem drága).

Amit rendelni szoktam, azok az acélmerevítős fűzők. De azt is változó időközönként. Pl. most augusztusban rendeltem 3-at, és most januárban szeretnék megint, de utána már inkább varrni akarok majd (csupán szabásminta-készítéshez szeretnék minden lehetséges fazonból 1-et:) Ez mondjuk olyan 70.000 fél év alatt.

Ezenkívül még a ruhaanyagokra költök pénzt, amiből varrok, most pl. ebben a hónapban olyan 10.000 ft-ot egy kasmír kabátra. Általában olyan 5-öt szoktam csak ruhaanyagra költeni amúgy (havonta), a kabát kivételes eset volt:)

Egyébként 20.000 zsebpénzt kapok, de ebből élnem is kell (kaja, szórakozás, stb.), de azért 5-10-et általában félre tudok tenni ilyesmire egy hónapban. Ha meg mégsem, nyáron mindig diáknmunkázom, így van egy kis félretett pénzem (fűzőkre:D).

21/L, egyetemista.

2010. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Havonta ? Az elég érdekes lenne.

Évszakonként vásárolok 10-15.000 forint értékben. év közben gyűjtöm a pénzt, amit a szüleim adnak. Úgysem költöm el, az meg jól jön mondjuk egy téli bakancshoz.

16/l

2010. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

ja azzal én is eggyetértek, hogy a kínai nem mindig olcsóbb.

Főleg cipőbe. Vettem már nagyon olcsót 6000 ft ért, ami fél év alatt tönkrement, de olyat is, ami kb 2 évig bírta.

Ha megveszek egy drága puma cipőt 15.000-20.000 Ft ért, az mindig bírja úgy 4-5 évig. Akkor jobban járok vele, mintha félévente tönkremegy a 6000-es.

2010. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Semennyit, nincs pénzünk rá. Majd talán pár hónap múlva tudunk venni valamit...


16/L

2010. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Változó, de mi is turizunk anyuval. Ha a saját pénzből veszek ruhát akkor van, hogy egy ideig gyűjtök rá, ha anyuék vesznek, az se túl drága. Pl Tesconak a gyerekosztályán vannak jó ruhák :D

17L

2010. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

tescoba a felnőtt ruhák közt is nagyon sok jó van..és ha leakciózzák akkor nagyon nagyon megéri....

szerintem minősége se rossz..én melltartóimat onnan szerzem be mostanában és egyiknek se lett még semmi baja.fehérneműre ez ugyanúgy igaz..

2010. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!