Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhába kell járni...

Milyen ruhába kell járni fitness termbe? (nő) Milyenbe szoktak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

hát szreintem "trénerka"nadrág, rövidújjú póló ( esetleg pántos ). és kényelmes patika

na meg ha a hajad hosszú akkor szerintem fogd össze :)

2009. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha hosszú a hajad, akkor érdemes magaddal vinni egy hajgumit, és fésűt. Torna közbe jó, ha össze van fogva. Hajcsat nem ajánlott, mert ha pl. ráteszed a fejed eltörik és fáj is. Nekem puha szivacsos hajgumim van, van mindenféle színben, kínaiban vettem kb. 80 forint egy darab és egyáltalán nem csúnya.

Sminkelni, krémezni nem érdemes. Megmosakszol, esetleg egy kis vízálló szempillaspirál és kész. Sminket vihetsz magaddal, hogy ha végeztél be tudd púderezni az arcod vagy valami. DE előtte felesleges, mert ha izzadsz csak a baj lesz vele.

Ásványvizet vigyél magaddal kis üvegbe :)


Na és akkor a ruha, mert végül is te ezt kérdezted. Inkább képeket mutatnék, minthogy körülményesen leírjam. :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nah... valamelyikkel csak sikerül azonosulni :)))

Cipőből pedig az a legjobb, aminek nem túl kemény a talpa, hanem valamennyire rugalmas. És a fűzőjét dugd be a cipőbe, ha nagyon kilóg, el ne ess.

2009. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sima tréningnadrág, meg van egy pántos felsőm. Egyik sem több ezer forintos. Egyedül cipőm minőségi. Haj összefog, száj befog, súlyzózik. Ennyi:)))) meg hajgumi és kész:D:D:d

A normálisabbja így öltözik. Viszont sokszor összefutok olyanokkal akik több tízezer forintos felső nadrág, két centi vakolat az arcon, tíz percenként sminkigazítás.. edzés kizárlólag tükör előtt:))) Így is lehet ...

2009. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi az,h "kell"??? :D semmi sem kötelező,tudod!:D

szerintem,amilyenben jól érzed magad!ha bő pólóban,akkor abban,ha nem akkor nem,nincsenek szabályok!:D menj el és csináld...talán csak ez az egyetlen "szabály",meg persze,h ne csinálj "hülyeséget" :))) és ne akarj 1 hét alatt full szálkás testet...persze,ha eddig is az volt,akkor ezt a kijelentésemet visszavonom!:D

2009. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!