Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoliról mindent? Hány perc...

Szoliról mindent? Hány perc elsőnek, milyenbe menjek stb?

Figyelt kérdés

Hány percre menjek elsőnek, és majd később mennyire?

Fehér bőrű vagyok, nem hófehér, de mindig nehezen barnulok.

És mennyibe kerül?

És miket vigyek oda?


2010. aug. 7. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
kb 20 ilyen kérdés van ezen az oldalon,keresgélj inkább!!!!!
2010. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
egy kemencébe fél órára később pedig 1re heti 3-4szer!
2010. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hogy mekkora bunkó emberek vannak :S

na szóval a percek és az árak azok nagyon változóak van ahol pl 2 perc a legkevesebb idő de mondjuk ez inkább akkor ajánlott ha nagyon fehér vagy mert amúgy nem hatásos de van olyan ahol 6 perc a legkevesebb mivel nagyban függ a teljesítményétől

nem kell szerintem magaddal vinni semmit mert szoli után 1-2 óráig nem lehet fürödni sem de max zsepit vagy törölközőt vihetsz hogy ha leizzadtál akkor megtöröld magad

de amúgy ha elmész egy szoliba és mondod hogy először mész és mit javasol a bőrödhöz akkor meg fogják mondani hogy hány percre menj illetve a későbbiekben is adnak tanácsot hogy mikortól növelheted...

remélem segítettem :)

2010. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első, igen de ott nincs ár írva, meg ilyenek ...

Második, anyád is oda jár? -.-"

Harmadik, nagyon köszönöm, végre egy kedves normális válaszoló. :)

Árat úgy saccra kaphatok, hogy ti mennyit fizettek?

Utána majd keresgélek szeptember fele én is egy szolit a környéken. :)

2010. aug. 7. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:

23:25 vagyok

én ahova járok ott a bérlet 80 perc 3000 ft

a perc árakat már nem tudom mert nagyon régóta bérletet veszek de amúgy érdemesebb bérletet venni mert úgy sokkal olcsóbba jön ki 1 perc

2010. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!