Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves kortól hordtok...

Hány éves kortól hordtok magassarkút?

Figyelt kérdés
A magas saroknál itt gondolok kb. 5 cm-re
2009. jan. 9. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

14 vagyok, nem olyan magassarkúak a cipőim. most a legmagasabb 5 cm :D

de ballagásra már kinéztem hogy milyen lesz. fekete, szatén, magassarkú (olyan 8 cm), pici csat az elején, nyitott orrú. nagyon szép (L)

2009. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én másodikos koromban évzárón voltam magassarkúban na de azért nem olyan extra magasban és persze ünneplő cipő volt. 13 évesen megvettem az első magassarkúmat(tömített sarkú volt,vagy milyen) de azt is csak akkor hordtam ha valami ünnepségre,vagy olyan helyre mentem ahol csinosnak kellett lenni.^^ Oké,ezt most úgy írtam le mintha nagyon régen történt volna pedig nem... most vagyok 14 éves és nagyon ritkán veszem fel a magassarkút,kizárólag akkor ha hosszú szoknyához nem illik a sportcipő:D Szerintem még korai lenne 12 évesen,képzeljétek el mit gondolnának az emberek az utcán, Segítek (nézd ilyen kicsi és már így öltözködik,kissé k*rvás) most nem leszólni szerettelek volna,persze tök jó ha van egy magassarkúd amit tudsz hordani is,de azért nem állandóan. Arról nem is beszélve ha fiatalon kezdesz magassarkút hordani korán tönkre mehet a térded és a gerinced!
2010. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
13 voltam, amikor megvettem az elsőt
2010. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
14 :)
2011. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!