Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha magassarkút vesztek, akkor...

Ha magassarkút vesztek, akkor nektek is eggyel kisebb méret kell, mint amit általában hordtok?

Figyelt kérdés
Én bármilyen más cipőt veszek, akkor 38-as kell. Ha magassarkút, akkor muszáj a 37-es, mert a 38-as nagy.
2010. aug. 17. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb igy vagyok én is.Magassarkuba a 8as nagy,a 7es meg néha szorit is...Balerinával is igy vagyok...Sportcipőben viszont már gyakrabban 8as kell...Ez van...7 és feles a lábam:((
2010. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is így van:)
2010. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 39-es a lábam és általában eggyel kisebb kell, de most vettem egyet és 37-es volt jó, de a pár egyik tagja még így is nagyobb és nagyon rossz, vissza nem tudom cserélni.
2010. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 39-es lábam van, mint az utolsó hozzászólónak, és ha magassarkút veszek, általában 37-es kell, bár az elején mindig szorít, de aztán kicsit kinyúlik, és jó lesz. A 38-asból viszont kilépek. Túracipőből pedig 40 és feles kell. Ez van... :)
2010. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hú azt hittem egyedül vagyok:D pici a lábam, mindenből 7-es kell de magassarkúból az eláll a sarkamtól.:s a hatos meg néha szorít, mint neked a hetes szal királyság:D(Y)
2010. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen.Nekem 39-es a lábam és pont ma vettünk magassarkút és abból 38-as kellett.:D

13/L

2010. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hátööööö... én igazából azt sem tudom, hányas cipő kell, mert össze-vissza van a számozás, gyakran még egy márkán belül is. Csak mert elvileg 35-ös a lábam, és van, amiből 35-ös kell, van, amiből 36-os... Nekem csizmából jó a 36-os, a többiből (mindegy milyen) ált. 35-ös, néha 36-os...
2010. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg midnig nagyobb magasarkú kel.. mint az eredeti "lábam" :D
2010. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!