Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen női télikabátod van és...

Milyen női télikabátod van és mennyiért vetted, hol?

Figyelt kérdés

Tudom nem a márka számít, mégis véginéztem nagyon sok kínaiban és turkálóban téli kabátot, de soha nem találok ott olyat, ami nekem teszene, viszont most találtam a Jeans Cluban 15.000 Ft-ért egy nagyon szép phiilip Russel kabátot és meg is vettem.

Fekete színű, de nem szövet és nem is orkán anyagú, karcsúsított, cipzáros és megkötős és a kapusznia belül béléselt, a szélén meg szőrmés, mint az eszkimóknak, nagyon jó meleg.

5 éve vettem egy fehér szanű orkán Abroginal téli kabit, de rövid időn belül a kabát belsején szakadni kezdett , meg sok probléma volt vele, és az idők során kicsit meg is sárgult nem is beszélvbe arról, hogy hamar koszolódik, így gyakran kelett mosni. Na akkor mondtam, hogy fehér kabiot soha nem veszek, főleg télit.


2010. nov. 6. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
en Romaban vettem 145000 ft-ert. szep,es meleg is.
2010. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Promod üzletben, 10.000 Ft-ért, kávészínű és hatalmas a kapucni rajta és direkt ezért vettem meg. Nem szeretem az egyen kapucnikat. Az Audrey Hebburn-féle fazon tetszik és meg is találtam.
2010. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én egy Enzo kabátot vettem 2 éve 16.000-ért igazán sportos darab, barna színű.Tavaly egy lila fekete kockásat a new yorkerben vettem, Fishbone-t 13.000-ért.Van egy szövetkabátom 8000-ért vettük egy kínaiban.
2010. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!