Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen női télikabátod van és...

Milyen női télikabátod van és mennyiért vetted, hol?

Figyelt kérdés

Tudom nem a márka számít, mégis véginéztem nagyon sok kínaiban és turkálóban téli kabátot, de soha nem találok ott olyat, ami nekem teszene, viszont most találtam a Jeans Cluban 15.000 Ft-ért egy nagyon szép phiilip Russel kabátot és meg is vettem.

Fekete színű, de nem szövet és nem is orkán anyagú, karcsúsított, cipzáros és megkötős és a kapusznia belül béléselt, a szélén meg szőrmés, mint az eszkimóknak, nagyon jó meleg.

5 éve vettem egy fehér szanű orkán Abroginal téli kabit, de rövid időn belül a kabát belsején szakadni kezdett , meg sok probléma volt vele, és az idők során kicsit meg is sárgult nem is beszélvbe arról, hogy hamar koszolódik, így gyakran kelett mosni. Na akkor mondtam, hogy fehér kabiot soha nem veszek, főleg télit.


2010. nov. 6. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
kínaiaknál lehet jó kabátokat venni :D
2010. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most vettem kínaiban. :) Fekete, rövid fazonú, alul gumis, belül bélelt, jó puha, a csuklyája szőrmés. Nagyon tetszik. :D
2010. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a tesco-ban vagy cora-ban szoktam venni mert ott is vannak tök jók! sztem nézz körül mert olcsó és jó is! :-)
2010. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én most vettem a C&A -ban egy szürke szövetkabátot nagyon szép és meleg 15000 Ft volt.szerintem megérte..

16/L

2010. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
én nem rég vettem a Takko-ban 8000Ft-ért párduc mintásat, de volt fekete és fehér meg még egy csomó szín. ott érdemes venni:)
2010. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miskolcon egy kis butikban egy hosszú, fekete szövetkabátot.

16.000 forint.

2010. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én a C&A-ban vettem egy szürke szövetkabátot 13000-ért. :)
2010. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2010. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
c&a-ban utolsó darab 15helyett 2500Ft:) ennyi.
2010. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én meg most varrok egy ilyet 6000 ft-os anyagáron kb:) Persze vastag szövetanyagból. [link]

Egyébként legutoljára a piacon vettem hosszú fekete szövetkabátot, 3 éve 10.000 forintért, tökéletes állapotban van, csak akartam egy rövidet is:) 21/L

2010. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!