Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a nőies alapruhatár?...

Milyen a nőies alapruhatár? Mik az alapdarabok?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, diák, nincs még keresetem és sokat utazom, fontos tehát, hogy jól variálható darabjaim legyenek, de nem szeretnék sem tanár nénis ,sem közönséges lenni.Tudnátok ajánlani ruhákat, cipőket?
2010. nov. 4. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincsenek alapdarabok 100és 100féle ruha van és sokféleképp lehetsz nőies.

Én szeretem a szűk farmereket,a rövid ingeket(kis fodrokkal)Van pár magassarkúm,de télre inkább bojhos cipőket veszek ilyen szőrmókokat amik nagyon melegek:)Ezek is lehetnek nőiesek.

Szerintem nehéz behatárolni,annyiféle variáció létezik.

2010. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
magassarkú, farmer és póló vagy blúz vagy tunika
2010. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem szerint a nőies öltözködés az nem az, amit manapság annak tartanak (csőfarmer,/cicanadrág, hozzá valami zsákszerű tunika vagy egyszerű cipzáros pulcsi), annál azért jóval több, kifinomultabb.

Kifejezetten nőiesnek tartom az öltözködésemet, ezért leírom, hogy NEKEM mi számít annak.

Alapdarab egy sima, női szabású, fekete blézer. Akármivel, akármihez fel tudod húzni. Amellett, hogy csinos, elegáns is, sőt, laza is lehet, ha úgy párosítod.

Bár nem vagyok nadrágpárti, de egy alakot kiemelő, és ahhoz illő farmernadrág is fontos, illetve egy alkalmibb típusú naci. Tényleg fontos, hogy az alakodhoz öltözz, különben oda az egész.

Mindenképp kell egy ceruzaszoknya, vagy A-vonalú szoknya (a "vagy"-ot helyettesítsd "és"-sel, ha akarok:D). Ha fekete, akkor alkalminak is megfelel, de ha karcsú vagy, akkor mindenképpen egy lágy pasztellszínűt javaslok.

Imádom a blúzokat (nem a kockásakat), nem baj, ha puffos az ujja, de a klasszikus vonalú is szeretem. Ebből is jó, ha van fehér, de úgyanígy bármilyen megfelel.

Topokból én a romantikusabb, fehérnemű típusúakat ajánlom, rengeteg fajta van, és csodaszép. Egy blézerhez maga a mennyország:)

E fölé kiválóan mennek még a gombos kardigánok, vagy a zárt pulóverek, garbók (ez utóbbi nem szerencsés, ha nagy a melled, mert könnyen "tejcsárdává" válhat a felsőtested).

Cipők közül egy alacsonyabb sarkú elegáns cipellő hétköznapra is megfelelő viselet, 3-4, esetleg 5 centivel nem is káros a lábaid egészségére. Alkalmakkor esetleg magasabb. Ha nem rajongsz a magassarkúakért, rengeteg szintén nőies cipő közül válogathatsz.

Remélem, segítettem, és hasznos választ adtam!

2010. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint alapdarab:

Valamilyen sötét(akár fekete-szürke-sötétkék) kosztüm, aminek a felsőjét, nagyon sok ruhával variálhatod.

Ezenkívül passzos farmer, és egy elegáns nadrág. És sok-sok színes felső.

2010. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!