Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen lehet egy...

Szerintetek milyen lehet egy alapruhatár?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy ne legyen minden fölösleges dolog, ami csak pénzkidobás, hanem csak az alapdolgok, amiket mégis változatosan tudunk viselni.

Valakinek, valami ötlete ? Esetleg Link ?


2011. jan. 14. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy van, aki így gondolkozik! Nekem is összegyűlt annyi mindenem és a feléről azt sem tudom, hogy létezik, vagy honnan szereztem be. Épp most gondolkodok azon (egyik ok pedig a helyhiány), hogy kiszórom a fölösleget és tényleg csak azok lesznek mostmár a szekrényemben amiket aktívan használok és /vagy igazán szeretek.


No de kérdésedre térve:


- Legyen 1-2 farmerod, mert az jó suliba/munkába/sétához/kiránduláshoz/buliba... szóval elég sok helyre. Olyan fazonnal rendelkezzen, ami jól áll. Ha pl. ha magas és vékony vagy akkor egy egyenesszárú meg egy trapéz. Valamint én úgy oldanám még meg, hogy egyik mondjuk világos, másik sötét, így még jobban kihasználhatod őket.


- Legyen azért 1-2 szövetnadrágod is, ha olyan helyre mennél, ahol ez elvárás. Ilyen alapon jó, ha van szoknyából is ennyi (persze ha szereted). Itt is figyelj a szabásra és a színekre. Ha nem akarsz túl sok ruhát, inkább szolidabb színekhez nyúlj, amik sokmindenhez illenek.

- Legyenek ezekhez az alsókhoz blúzaid/ingjeid.

- Pár póló a farmerekhez.

- 1-2 melegítő kényelmesebb helyekre, vagy otthonra.

- 1 kosztümnek és 1 fekete koktélruhának azért kell lenne a szekrényedben.

- 1-2 blézer és/vagy pulcsi, no meg szövetkabát (jó farmerhez is, elegánshoz is).

- 1 sportcipő, egy elegáns, csizmából is, meg 1 szanda, 1 papucs. :)


A többi meg nem olyan lényeges. Ez egy átlagos lány alapruhatára, tehát ha mondjuk sportosabb vagy erősen, vagy nagyon elegáns és így tovább akkor pesrze ez elmozsul egy irányba, de te nem írtad, hogy milyen stílust képviselsz, és így nehéz linkelni is.


Inkább kiegészítőd: főleg nyakláncod és sálad legyen sok. Bármit fel tudnak dobni, sokszor csak ezeken múlik hogy egy felsőből elegáns lesz, vagy sportos. :)

2011. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igazából a stílusom mindkettőbe átnyúlik. Vannak napok mikor elegáns szeretek lenni, de általában inkább sportosan öltözködöm. :D
2011. jan. 14. 23:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!