Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj ha fiúként női pulcsit...

Baj ha fiúként női pulcsit hordok?

Figyelt kérdés

Az egyik üzletben láttam a minap egy pulcsit ami nagyon tetszett. De nem mertem megvenni, mert a női részlegen árulják. Így nem akarom, hogy bárki is búzának, vagy tranzinak nézzen. Mennyire lenne ez szerintetek gáz:

Szürke vastagabb pulóver fehér csítottal. Kicsit garbósabb nyaka van. Fel is próbáltam, teljesen jól állt. nem tapadós, de nem is oversize. Nem lógott mellben sem, vagy ilyesmi. Jól is éreztem benne magam. Belül van két vékony pánt, az fogalmam sincs mire való... De legfeljebb levágnám.

Mennyire lenne baj, ha ilyet hordanék?

Neten nem nagyon találok hasonlót, hoyg megmutassam. Talán ehhez hasonlít a legjobban csak vékonyabbak a fehét csíkok. M-es méret elég is lenne belőle. Nem búzás?

[link]


ma 16:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja meg most látom, azok a gombok a vállrészen nincsenek azon, amit néztem.
ma 16:30
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
A tranzik azért hordanak női ruhát mert abban érzik jól magukat. Hát hordjad azt a női pulcsit ha abban érzed jól magad🤣🤣🤣
ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2, ezek szerint nem voltam elég érthető... Nem azért venném, mert erre gerjedek. Hanem mert megtetszett és a férfi részlegen nem találtam semmi jót.
ma 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján lehet, hogy inkább uniszex. Vedd meg, hordd. De ha valaki rákérdez miért vagy női pulcsiban akkor qka!
ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Mivel csillog, egyértelmű, hogy női, nem uniszex.
ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen tipikus formátlan, semmilyen pulcsi. Én nem tudnám, hogy női vagy férfi.
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!