Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is kényelmesebb...

Szerintetek is kényelmesebb kiöltözve lenni lányként, mint fiúként?

Figyelt kérdés
A férfi kiöltözős ruhák mind kényelmetlenek, feszesek, a nyakkendő szoros, bele lehet rohadni a melegben, ezzel szemben a nőknek tök sok opció van, ami kényelmes, de mégis kiöltözős, szellős, nem rossz az anyaga stb.

jún. 8. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Leszámítva a magassarkút, igen
jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Magassarkú helyett is van női, elegáns cipő.
jún. 8. 14:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, csak az egyikkel van tapasztalatom.
jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Egyik nemnek sem kényelmes a kiöltözés.
jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Sose voltam nőként kiöltözve :D de alapvető férfiként semmi bajom nincs vele.
jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
#4 Ezzel nem értek egyet. Ajánlom neked is hogy keress egy jó szabót aki rád igazítja a ruhákat. Nem horribilis ár és gondolom már nem vagy növésben, úgyhogy egyszeri költség. Ha megfelelő a méret és jó anyagból van, akkor szerintem sokkal kényelmesebb öltözet mint egy farmernadrág például. Én szeretek kiöltözve lenni, nekem kényelmes. Arról nem tudok nyilatkozni hogy a nőknek mi kényelmes és mi nem, de a magassarkú tuti gáz.
jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen egyetértek. A férfi dögöljön meg a melegben, a nőn meg alig van valami.
jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a nőknek több lehetőségük van ebben. Bár ha szigorúan vesszük, akkor a kiöltözés kizárja a csupasz lábakat. Egy jó kis nejlon harisnya meg hiába vékony, rosszabb a 40 fokban mint egy vékonyabb nadrág. De persze nők is hordhatnak nadrágkosztümöt, szóval mi legalább választhatunk.
jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Még valamit kihagytál: ronda is. A nők "ünneplő ruha" címén simán menőzhetnek mindenféle szexi estélyi ruhákban. A férfiakat meg belehúznák vissza a 200 éve elavult, nevetséges, ízléstelen vackokba. És ez marad is így, amíg vki nem rúgja fel a bilit...
jún. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mit találnátok ki férfiaknak az ing, öltöny, nyakkendő helyett?


Nekem az is fura, hogy férfi ing nélkül nem tud kiöltözni, a nők meg az egész életüket megúszhatják kényelmetlen blúzok nélkül.

jún. 9. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!