Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nike pro leggings mennyire...

A nike pro leggings mennyire tömeg ruha?

Figyelt kérdés

Láttam egy két emberen és én is szeretnék venni, de nem tudom mennyire tömeg ruha. Szerintetek mennyire ku*vás? Vagyis nem túl kihívó? Valószínűleg sporthoz és ilyen "leugrok a boltba" dolgokhoz venném fel? Neketek van?


18/l



ma 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs. Szerintem ha tetszik, és megveszed, és sporthoz használod akkor semmi gond nincs vele. Kényelmes. Viszont azt tudni érdemes hogy általános suliba a tipikus 11 éves tini ribik hordják, ezért nagyon sokan lenézik. Eléggé tömeg, de szerintem nincs azzal semmi baj ha nem arra használja az ember hogy kitegye benne a seggét
ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tetszik vegyél nyugodtan, sokan hordják de attól még felveheted te is. Nekem is van szeretem. Én pár hónapja ezt próbáltam ki és nagyon bejön. Jól néz ki, kényelmes és sok szép színben van. Azóta vettem többet is :) edzéshez és boltba leszaladni, kirándulni biciklizéshez is hordom.


[link]

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen bicis van és nagyon kényelmes, egyáltalán nem kihívó vagy közönséges: [link]


De ennek hosszú változata is teljesen jó, hordjad nyugodtan.

ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!