Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A temu vagy a shein a jobb?...

A temu vagy a shein a jobb? Minőségre, árra, termékileg, felhozatailag melyik a jobb? Vagy egyformán jó mindkettő?

Figyelt kérdés

ma 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyformán gagyi mindkettő. Ebben a nagy zöld és fenntarthatóságra törekvő világban nem szabadna ilyen, szinte egyszer használatos termékeket árulni, amit persze még el is kell szállítani a világ minden részére.
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Sheinrol ruhat szoktam rendelni, nekem nagyon bevalt, meg soha nem futottam bele olyanba, ami gaz lett volna.

Ehhez annyi kellett csak, hogy tenyleg mindig el kell olvasni a leirast es megnezni a kepeket, mereteket. Meg lehet mazlim is volt, nem tudom.


Temurol rendeltem par hasznalati targyat, de annyira nem jottek be, ezt nem eroltetem tovabb inkabb. Nyilvan lehet itt is kiserletezni, de annyi penzem nincs feleslegesen :D

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, velemenyekre gondoltam, azokat kell elolvasni es ott nezni a kepeket.
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz. A képek, a termékek, a képeken lévő modellek is.
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőről szoktam rendelni. Úgy vettem észre, hogy a Shein-en nagyobb a választék és olcsóbbak a ruhák, igy azokat inkább onnan. De a háztartási dolgokat onnan rendelem ahol olcsóbb. Annyi, hogy Temun van olyan ami egy hónap alatt érkezett meg, mert szárazföldi szállitás. De akkor inkább fizetek picit többet és Sheinen 1 hét alatt megjött.
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!