Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltönynél feltétlenül egyformá...

Öltönynél feltétlenül egyformának kell lennie színben, mintában a nadrágnak és a zakónak?

Figyelt kérdés
2023. okt. 17. 20:17
 1/9 anonim válasza:
Igen.
2023. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól öltöny, hogy egyforma. Különben nadrág és zakó.
2023. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább az a gáz hogy az összes többivel vagytok egyformák akik egyenruhát (öltönyt) viseltek.
2023. okt. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az utolsót nem értem... Van pár alkalom, amikor ki kellene öltöznöm és kicsit gáznak érzem már az ing-pulóver kombinációt. Ezért kellene vennem egy öltönyt. Üzletekben láttam, hogy árulnak külön zakót és nadrágot, nem csak komplett szettet. Ezért merült fel a kérdés, hogy kötelező-e pont ugyanolyannak lennie a kettőnek, vagy szokás-e külön is összeválogatni. Nyilván olyanra gondoltam, amik valamennyire azért mennek egymáshoz.
2023. okt. 18. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem öltönyt veszel, hanem külön nadrágokat és zakókat, jobban tudod őket variálni.
2023. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Vegyél Bocskait, az egyedinek számít, mert kevesebben viselik, ezért nem tűnik egyenruhának.

2023. okt. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen ! Az öltöny attól öltöny ,hogy teljesen egyforma az anyaga , a színe és a mintázata. Nekem csak egy öltönyöm van . De van kb.25 db blézerem és kb. 30 nadrágom hozzá . ( A zakó önmagában hivatalos nevén blézer.) Ezeket variálom egymással . Csak inggel viselek a blézert . Pólóval sohasem . Azt stílustalanságnak tartom ! Úgy is viselek nadrágot - blézert ,hogy egyátalán nem egyforma színűek. Szerintem nyugodtan lehet különböző a színük! F
2023. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
30 évvel ezelőtt volt divat az eltérő színű.
máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül a 30 évvel ezelőtti csiricsáré összállításokra gondoltam. Hanem pl. egyszínű szörke nadrág és hozzá passzoló, szintén szürke alapszínű de mondjuk halvány kockás zakó. Ha nem is az operába, de elegánsabb összállításként.

De ha nagyon gáz, akkor oké, letettem róla, nem kombinálom őket.

máj. 14. 06:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!