Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lyukasak mostanaban a...

Miért lyukasak mostanaban a HM, Zara, Tesco ruhak?

Figyelt kérdés

Anyaghibásak, lyukas a textil. Iden mar a 4. ruha lyukas, amit megvettem vagy akartam megvenni.


Most pl.: Fenntarthato pamutbol van ez a Tesco farmerszoknya, a hatso zseben 2 kis lyuk, ilyen egerragas szeru, egymastol 1 cm-re.


A HM -bol farmert rendeltem, mindketto lyukas, egyik hatul a vadlin, masik a6 elso zsebnel.

Ezek nem divatszakadasok, nem olyanok.


Zarabol feher inget vettem, hatul, kivul a galler alatt lyukas az anyag. tTehat nem a varras feslett fel. Az elso vasalansl vettem eszre.



ma 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy a pamut ára a Covid után az egekbe szokott ezaltal a ruhaipar válságba jutott, igy probaljak kigazdalkoni, hogy a lyukas, rossz anyagot is beleszabjak.
ma 15:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Most ez a divat. Jövőre más lesz.
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez nem az a lyuk, nem olyan.


Tesco famerszoknya hatso zseben 2 db par mm lyuk, egymastol 1 cm-re, 13 es 19 óránál. Mashol nincs a szoknyan szakadas.


Ez nem style szakadás.

ma 15:33
 4/4 Metionin ***** válasza:
Romlik a minőség, a HM-nél én is észrevettem, azt hittem csak sérült darabot akasztottam le de ezek szerint gyakori.
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!