Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányként te miben alszol?...

Lányként te miben alszol? Pizsi, régi póló, meztelen, stb?

Figyelt kérdés
Én 28 évesként meztelen alvást preferálom. De amennyiben vendégségben vagyok akkor hosszú póló és bugyi. Ha tudom hogy férfiak is vannak akkor pedig cicanadrág, melegítő naci. Ti hány évesen miben szerettek aludni?

tegnap 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Meztelenul
tegnap 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
100%
Pizsamában (34)
tegnap 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron hálóing (rövid ujjú vagy ujjatlan), télen pizsama (hosszú). Mindegyik tiszta pamut. Bugyit nem hordok éjszakára, csak a menstruáció idején vagy ha már várható, hogy megjön.

38

tegnap 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Oversized póló + bugyi/rövidnaci, vagy ha nagyon hideg van, akkor nekem is melegítő.


23/L

tegnap 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Leggings és top. Nem alszom vendégségben.
tegnap 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül, mensi alatt bugyi/boxer.
tegnap 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Utálok saját magamhoz tapadni, szerintem borzalmas érzés ha összeizzadnak az ember hajlatai.


Annak a gondolata is pocsék, hogy ha esetleg éjszaka történik valami, hirtelen menni kell, és nincs rajtam semmi. Ez egy védtelen állapot, és én így nem tudok nyugodtan aludni.


Szóval valami van rajtam. Télen kockás flanel pizsi nardág és póló, nyáron top-rövidgatya pizsiszett, vagy esetleg hálóing.

tegnap 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Meztelenül. Ha megvan akkor egy bugyit veszek fel. Ha nem otthon vagyok akkor bugyi és egy top.
tegnap 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most nyáron egyszerűen muszáj volt meztelenül, mert annyira meleg volt. Szép felújított lakás, de sajnos tetőtér. Ilyenkor hűvösebb időben pizsamát veszek fel. +bugyi nehéz napokon 22N
tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Póló és pizsialsó+ alsó. Utálom, ha nincs rajtam alsó. A nagy hőségben alsó+ póló, néha pizsama szett. 37N
tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!