Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tinilányként gáz ha skinny...

Tinilányként gáz ha skinny farmert hordok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a skinny farmereket, jól is állnak nekem, csak hát az utóbbi időben a korosztályom nem hordja, sőt cikinek tartja őket. Egyébként nem nagyon követem a divatot, de azért azt sem szeretném ha lenéznének emiatt. Szerintetek hordhatom suliba?

szept. 7. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik hord:)
szept. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A mi idonkben a skinny volt a meno es a bő farmer volt a ciki...:D de kit erdekel! Nekem tovabbra is a skinny tetszik es azt hordom, te is hordd azt, ami neked tetszik. Ertelmes ember ezzel nem piszkalja a masikat
szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A 18 éves lányom skinnyről váltott mom jeansre, aztán rájőtt, hogy a gyönyörű nőies alakját elnyomja a mom, na meg a 158 centijével kicsit olyan manó hatást keltett :D Visszaváltott skinnyre, tudtommal soha senki nem piszkálta ezért, kiemeli a jó alakját.
szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd fel. Nem lesz divatos, de legalább jól fogsz kinézni. Utóbbi szerintem fontosabb.
szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én simán hordom. Tudom, hogy ma már a buggyos, széles szárú a nagyobb divat. De nem érdekel, nekem ez kényelmes, jól érzem magam bennük. Meg szeretem is őket, csak a divat kedvéért nem fogom kidobni őket, mikor semmi bajuk.
szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 lauka00 ***** válasza:
55%

én nagyon szeretem a skinny farmert..egyszerűen borzalmasak ezek a buggyos nadrágok, nemis látok olyan lányokat akiknek jól állna..kicsit csöves hatást kelt szerintem.. ja meg persze az alakot el rejti teljesen, kövérít is..előnytelen..

nyugodtan hordj tiniként skinny farmert..hiszen a legjobb fazon szerintem amit nőre valaha is terveztek..

Azért légyszíves egy valamiben erősítsél meg.!!.

Nagyon remélem te is így hordod!!

Ugye magas derekú skinny farmereket viselsz?? Mondd, hogy igen!!!

Szerintem a leg nőiesebb farmer a magas derekú skinny..

Csípőgatyákat már felejtsük el!! Szánalmas viselet

szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, én sem bírom a csípőnadrágokat, csak magasderekút hordok.
tegnapelőtt 05:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!