Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen férfi oldaltáskát...

Milyen férfi oldaltáskát vegyek amibe elfér egy laptop egy üveg víz meg egy étel hordó doboz?

Figyelt kérdés
Egyetemre kellene nem akarok hátizsákot hordani
szept. 4. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig a hátizsák sokkal egészségesebb a hátad szempontjából, a férjem felnőtt fejjel az oldaltáskát váltotta vissza hátizsákra, annyira fájt tőle a háta, hogy mindig oldalra húzta.
szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
3kg-nal nagyobb súlyt nem hordanék benne és ingekhez csak ez illik
szept. 4. 09:24
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Pl. ilyenbe belefér szerintem, amit szeretnél, ezen az oldalon rengeteg model van.

szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi! pont ilyente gondoltam olcsó jól néz ki
szept. 4. 10:28
 5/12 anonim ***** válasza:
4.-re. Ja, csak NEM tartós. Amikor elenged a varrás, vagy elpattan a csatt, a 800-as laptop meg koppan a betonon, sarokkal... >:)
szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Laptopot nem raknék ilyen oldaltáskába, rólam többször szakadt már le (pedig nem raktam bele semmi különösen nehezet).


Inggel is teljesen jó a hátizsák, ha nem valami színes túrahátizsákot veszel. De amúgy maga az ing se kötelező eleve.

szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan fazon kell, mint a 3. linken, akkor a HELIKON TEX márkájút vedd! Na az erős! Mondjuk pénzbe kerül.
szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetem alatt, meg utána én is ilyeneket hordtam. Aztán most, pár éve jöttem rá, hogy a hátizsák mennyivel jobb, praktikusabb, kényelmesebb. Most 41 éves vagyok, simán hordom ingekkel is. Hátizsákból is vannak elegánabb darabok, akár bőrből is. Igaz, az nem 5-6e Ft-os árkategória. Ne csak a túrahátizsákokra meg iskolatáskákra gondolj!
szept. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Laptop hátizsákot. Sokkal igényesebb mint egy oldaltáska
szept. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kézitáskát vegyél, ne oldaltáskát... Kezdj el felnőni, nem általános iskolás vagy.
szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!