Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értem hogy lehet ilyen...

Nem értem hogy lehet ilyen melegben zárt cipőben suliba menni?

Figyelt kérdés

szept. 3. 13:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

Igen, nem érted. Ha az a kérdés, hogy miért hordanak sokan most is zárt cipőt, akkor lapozz vissza, minden nap megkérdezi valaki. De leírom megint az én szempontjaimat.

A nyitott cipő nekem nem kényelmes hosszútávon. Mivel közvetlen érintkezik a cipő anyaga a bőrömmel, tuti hogy valahol kidörzsöli. Nem szeretem azt sem, ha koszos lesz a talpam. Nem, nem fölutakon járok. De a járdák is mocskosak, az izzadt talpra pedig rátapad a kosz. Ja igen, azt sem szeretem hogy az izzadt lábam csúszkál a nyitott lábbeliben. Mivel vékony lábam, bokám van, az ilyen pántos szandálok nem fogják meg rendesen a lábamat. Plusz sok irodában a dresscode része a zárt cipő. Szóval ezek miatt hordok zárt cipőt. Nekem a kényelem fontosabb, a meleget bírom. Azt, ha sebesre vágja a szandál a lábamat, meg ha érzem ahogy egész nap csúszkál a talpam a retekben ami ráragadt, na azt nem bírom.

szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Semmi közöd hozzá, hogy ki miben megy.
szept. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11: Teljesen igazad van és tök valid amiről írsz, bár nekem pont az a fura amikor mindenki rövid, nagyon extra rövidnadrágban szoknyában van és hozzá egy télre is passzoló vastag sportcipő. Pl nike, adidas stb. Irodában meg nem muszáj betartani a dresskódot, gondolom ott sincs köze a másiknak miben dolgozik izzad stb.
szept. 4. 07:49
 14/21 A kérdező kommentje:
12: Neked sem ahhoz, hogy én miben....:)
szept. 4. 07:50
 15/21 anonim ***** válasza:
Mindegy. Szövegértés nulla.
szept. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#13

“ nekem pont az a fura…”

De miért gondolod, hogy másokat ez érdekel, és hogy idegeneknek az alapján kellene öltözni hogy neked mi fura?

szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
De, egy irodában muszáj betartani a dresscode-ot. Ha van. A cégnek köze van hozzá hogy mit hordasz, mivel őket képviseled. Ezért létezik a kifejezés. Ahol nem kéne betartani, ott meg simán nincs. Férjemnek pl kötelező volt még az öltöny is, nem csak a zárt cipő. A 40 fokoban engedtek annyit, hogy elég volt öltönynadrág, hosszú ujjú inggel és zárt cipővel.
szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17 értem. Amúgy egy élmény lehetett a férjednek, részvétem. Egy ilyen cég megérdemelné, hogy mindenki fürdőruhába menjen be kollektíve, vagy mindenki tp-re menne.
szept. 4. 13:43
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokkal kényelmesebb.
szept. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
0%
Mi szandiba járunk
szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!