Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ebben a nagy melegben...

Lányok, ebben a nagy melegben sűrűn jártok melltartó nélkül?

Figyelt kérdés
júl. 15. 07:35
1 2
 1/20 anonim válasza:
74%
Én nem vagyok lány, de feleségem mindig melltartó nélkül jár, évszaktól függetlenül.
júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
91%
Hát előző héten nem vettem fel, kegyetlen volt az a meleg. Mai napon még gondolkodok, szerintem ma sem veszek fel.
júl. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
46%
A párom húga az biztos:)Itt van most nálunk két hétig.Délben felkel van külön szobája .Tehát felkel és ugye első wc olyant csurgat mint egy ló :)A pizsoma két számmal nagyobb kék trikó és egy tanga bugyi .Nem tudok nem oda nézni mikor oda hajol valamiért 😀
júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Én amúgy is viszonylag ritkán hordok, de ebben a melegben még jobban próbálom kerülni, ahogy csak lehet.
júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
sosem hordok. Pici a cicim, nincs rá szükségem.
júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
90%

Sose veszek fel otthon

Ilyen melegbe is csak a munkahelyen van rajtam

júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Itthon igen, most is bugyiban és egy pólóban vagyok. Utcán viszont nem, mert a méretesebb melleimet muszáj tartani, nagyon közönségesen néznek ki melltartó nélkül a lenge felsőben. Pedig nyáron iszonyúan melegít. Amúgy szeretem a cicitartót, de nem ilyen hőségben.

N40

júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Otthon nem. De ha megyek valahova megyek felveszek
júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Mindig hordok melltartót. A meleg szempontjából amúgy sem lenne számottevő, ha nem vennék fel...
júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Itthon mindig
júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!