Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ebben a nagy melegben...

Lányok, ebben a nagy melegben sűrűn jártok melltartó nélkül?

Figyelt kérdés
júl. 15. 07:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Amint hazaérek leveszem. Munkahelyen többször beszóltak már amiért nem viseltem, szóval kénytelen vagyok hordani. Iszonyú prűdek egyesek.
júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Tudjátok, onlyfansen pénzt szedhetnétek be azért, hogy valaki kiveri arra, amit írtok.
júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

Itthon kizárólag akkor van rajtam, ha vendég van nálunk - évszaktól függetlenül.

Utcára soha nem megyek nélküle

júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Metionin ***** válasza:
84%
A felső dönti el, nem a hőmérséklet. Ha átlátszik vagy olyan a szabása, akkor veszek alá bralettet. Ha nem, akkor semmit.
júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%
Sose hordok.Évi pár alkalomkor csak,ha olysn helyre megyek,ami megkívánja.
júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Itthon sose hordok, házon kívül mindig. Szerencsére ebben a két hétben leginkább itthon vagyok.
júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De mért van mostanában ennyi ilyen kérdés, erre vered?
júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%
Itthon nem hordok melltartót, utcán szinte mindig. Kivétel, ha télen olyan helyre megyek, ahol nem kell levenni a kabátot.
júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Sosem hordok, borzalmasan kényelmetlen szerintem. Akinek pedig tetszik a látvány azt örömmel veszem, akinek pedig nem, az ne nézzen oda.
júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
77%

Hú de irigyeltem mindig azokat, akik nem hordják az utcán.

Fiatalon ugyan nem volt mellem, de zavart hogy látszik a bimbó, így csak felvettem nyáron is.

Most már így 40 felett, D-s mérettel, kb. felraknának a netre, ha melltartó nélkül járkálnék nyáron :(

júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!