Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen melegben az irodákban,...

Ilyen melegben az irodákban, esetleg business casualban mit értenek?

Figyelt kérdés
Miket hordtok, ahol van bármiféle öltözködési elvárás?
júl. 17. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem érdekelne az öltözködési elvárásuk, esetleg ha klimatizált iroda akkor beszélhetünk erről.

Szerencsére nálunk nincsenek ilyen gyöpös szabályok, lenge nyári ruhákat hordok.

júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Amíg a póló nem mintás és kinyúlt és a nadrág férfiaknál hosszú, lányoknál térdet takaró szoknya/hosszúnadrág addig rendben vagy.


Nekem van egy elegáns de vékony anyagú bővebb szárú hosszúgatyám és afelé egyszínű rövidujjú blúzokat veszek vagy elegánsabb pólót.

júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk az extra mini cuccok, teljes hát kivágva, papucs, giga dekoltázs, haspóló, mély ujjkivágású atléta kivételével bármi lehet. Van klíma de odáig is el kell jutni, szóval amíg nem úgy néz ki valaki mint aki strandra vagy fesztiválra megy, addig semmiért nem szólnak.
júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2 cipőből milyen lehet? Szandál lehet?
júl. 17. 13:30
 5/15 anonim ***** válasza:
Alap a business casualbe nem fér bele. De munkakörnyezettől függ
júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5 van nálatok ehhez akkor gondolom öltöző?
júl. 17. 13:55
 7/15 anonim ***** válasza:
Mosdó... de kevesen vagyunk akik átöltözünk
júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7 oksi, értem, de akkor így pl hosszúban, zárt cipőben végigmenni a városon nektek nem borzasztó?
júl. 17. 13:58
 9/15 anonim ***** válasza:
De 🤷‍♂️
júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8

Nem én vagyok a 2-es, de írja hogy vékony hosszúgatya. Egy bő len nadrág teljesen kellemes lehet.

A zárt cipő meg szintén lehet vékony, nálunk semmi előírás nincs de én is zárt cipőben járok mert az kényelmes. Vékony vászoncipő, nem borzasztó.

júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!