Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodába nem túl sok ez a...

Irodába nem túl sok ez a harisnya?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom eldönteni!


aug. 26. 21:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
Akkor dupla hatás lesz.Írígy kolléganők és nyálcsurgató pasik.:)
aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Attól is függ, mivel hordanád. De szerintem meg lehet oldani úgy, hogy ne legyen sok
aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Metionin ***** válasza:
88%
Attól függ milyen iroda és mivel veszed fel. Én simán hordok ilyesmi harisnyákat, egyszerű normális fekete ruhákkal, lapos cipővel, egyáltalán nem sok és dresszkóddal sem ütközik.
aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Poppy_99 ***** válasza:
68%
Ebben a nagy melegben én is inkább mikronecc vagy hasonló csipkés harisnyákat hordok a munkahelyemen. Egy férd fölöttig érő sötét szűk fazonú szoknyával és egy szolid fekete magassarkúval teljesen jó.
aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
18%
De sok. Ez nem oda való.
aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
12%

Szia!


Ha az én kolléganőm lennél, még kötelezővé is tenném. 💯👍 Kevés szebb és jobb látvány van, mint egy harisnya szatén vagy műbőr szoknyával, esetleg lakkcsizmával megspékelve, bár az inkább csak télen, de érted még a légkondit is mínuszba tekerném, hogy abba gyere. Ne hallgass a negatív hozzászólásokra, a szívednek és a lelkednek tetszik, a Kálci amùgy is prémium márka, szóval mutasd meg magad, élj, légy boldog és figyelj oda a srácok reakcióira, mert ez egyenes út a vad és hosszú éjszakákhoz!


Te vagy a királynő!

aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%
Nagy vagy #16-os!!!Ott a pont!!!✌️
aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
52%

Köszönöm tisztelettel, kedves 17-es kolléga!!!


Természetesen ment a "HASZNOS" a hozzászólásodra, de eskü csak azért, hogy a százalékodat javítsam!


És most csak úgy magunk között: adott egy csínos, ámde picikét félénk, vagy kevéssé magabiztos lány, aki egy kis megerősítést vár, hogy meg merje mutatni az értékeit, ezért felteszi itt a kérdését, reménykedve a határozott megerősítésben, és akkor jönnek a nyers, lekezelő hozzászólások, amivel a maradék önbizalma is elveszhet... HÁT NEM!!! Ne attól féljen, hogy a harisnya miatt mi történhet, hanem legyen magabiztos, legyen tisztában azzal, hogy egy harisnya miatt nem a rossz dolgok, hanem pont a nagyon is jó dolgok várnak rá!!! Szerintem.

szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ez nagyon gázul néz ki. Úgy néznél ki benne mint egy tetkós lábú nő.
szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!