Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Remix vélemények? Megéri...

Remix vélemények? Megéri onnan vásárolni?

Figyelt kérdés

Látok nagyon szép ruháka 2-3 ezerért, de nem tudom merjek-e venni...


Aki próbálta mondana véleményt?



aug. 26. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokszor a hibátlan, új, címkés outlet termékek is szakadtak. Nem nagyon ellenőrzik őket. Kb 10-ből 6 esetben szart szoktak küldeni.

Olyan ia volt már, hogy xl termék helyett xs méretűt küldtek.

Én amúgy inkább drágább cuccokat szoktam venni, guess, levi's, lk bennett stb.


Ha hibás cuccot küldtek, akkor a visszaküldésért nem kell fizetned.

aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendeltem már sokszor tőlük !Többnyire jók voltak a ruhák ,cipők amiket rendeltem. Sajnos igaz,hogy előfordult több alkalommal is ,hogy hibás volt a ruha .Illetve volt nálam is olyan,hogy S-méretű dzsekit rendeltem,amiben tényleg S-jelzés volt belevarrva ,de kb. XXL-es méretű volt a valóságban.Nekem úgy 95%-ban megfelelőek voltak a ruhák ,cipők . Méretileg és minőségileg is. Összességében igen , megéri onnan vásárolni ! Pl. vettem onnan egy eredeti Lloyd bőrcipőt ,ami teljesen új volt ,sőt még a gyári dobozában is volt.Megnéztem a gyártó weboldalát ,ahol 189 euro volt az ára + 10-15 euro postaköltség.Én ezt szállítási költséggel együtt kb.12000ft-ért vettem.
aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én eddig még csak egyszer rendeltem, de nekem is voltak benne hibás cuccok. És igen, olyan is ami elvileg női S-es méret lenne, de az XL-es férjemre előbb passzolt mint rám. Érdekes, azt hittem ez valami egyszeri hiba lehetett, de ezek szerint van sok ilyen mérethibás cuccuk.
aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Venni lehet, hogy megéri, eladni viszont nem. Az árak nem túl tisztességesek.

8 db táskát küdtem be eladásra ezek közül 3 db textil táskát. A beküldött 5 db valódi bőrtáskákért összesen 5 Ft-ot fizettek, volt köztük vadi új márkás. A táskák az oldalon 20.000 és 30.000 Ft ért lettek eladva.

1 db bőrtáskáért kaptam 5 Ft-ot. A többi után nem kaptam pénzt mert eladhatatlannak nyilvánították.

A ruhákért általában 100-200 Ft-ot fizetnek ki, az oldalon 10000 Ft körül vagy afölött adták el.

Már ha egyáltalán eladhatónak nyilvánítják, mert ha nem, akkor pénzt nem fizetnek Neked érte.

A r.shop felhasználói fiókot a beküldés után preventív letiltották, majd mikor közösségi oldalon próbáltam jelezni a problémát a facebookfiókot is letiltatták, gondolom azért, hogy ne lehessen tiltakozni. A ruhák közül több eltűnt...Beküldeni nem ajánlott semmit.

szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


Főleg az utolsót. Sok ruhából fogytam ki és gondoltam elküldöm nekik, de így biztosan nem fogom. Megmentettetek egy nagy csalódástól. :)

szept. 12. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!